Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - :::<rybka ciut mocniejsza>:::
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-05, 20:37   #14
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: :::<rybka ciut mocniejsza>:::

Cytat:
Napisane przez madie Pokaż wiadomość
Jak chcesz to poprawię Ci zdjęcia jeśli wyjdą czerwone. Na pewno coś się da zrobić. Porób na różnych trybach i się zobaczy. A jakie gratisy dostałaś? powiedz powiedz
Dobrze
Dostałam takie mleczko do demakijażu Avene Łagodny żel do demakijażu cera wrażliwa 5ml
Dostałam maseczkę nawilżającą Avene Maseczka kojąco-nawilżająca 5ml
Dostałam kremik nawilżający - Avene Hydrance Legere Krem do cery odwodnionej normalnej i mieszanej 15 ml
To było w jednym opakowaniu wszystko... i można było sobie wybrać rożne zestawy z tych gratisów. Były np. jakiś korektor-krem zielony kryjący przebarwienia, i woda miceralna, krem odżywczy... No ja raczej nie kupię pełnowymiarowego opakowania wody termalnej, bo bardziej się opłaca kupować te zestawiki


Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
No no no świetnie wyglądasz w takim mocniejszym oku Lubię ten kontrast: mocne oko i jasne usta, tak powinno być (choć ja czasem odchodzę od tej reguły). Rybko ślicznie Ci w tym cieniu starannie nałożony i roztarty - mogę się od Ciebie uczyć.
Ja też czasem odchodzę od tej reguły - jasne usta, ciemne oczy. Lubię od dzwonu wymalować czarne oczy i na usta dać czerwień . Dziękuję Susannko. Znalazłam nożyk do kadrowania w gimpie .

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
laseczka
WOW, a jaka laseczka w avatarze . Wakacje chyba udane Aguś Dziękuję
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując