Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-06, 18:18   #2971
Ella77
Raczkowanie
 
Avatar Ella77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Wiadomości: 413
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
Nati, telocapil stosuję od jakichś 2-3 () miesięcy. Efekty zdecydowanie są - włoski na nogach zdecydowanie słabsze, mimo lata i gołych nóg wystarczy mi golenie raz na tydzień (przedtem co 2-3 dni), a w dodatku mam już na nogach takie małe "łyse" poletka bez ŻADNYCH włosków. Dodam, że moje włosy są w ogóle z natury mocne - nie tylko na głowie, niestety... Moja recenzja jest na BKWC.
Niezamienna nie widziałam jeszcze Twojej opinii na jego temat na BKWC, chyba muszę tam lepiej poszperac ale z tego co tutaj piszesz wynika, że sie fajnie spisuje - wiec w nastepnym zamowieniu z mazidel nie omieszkam uwzglednic telocapilu - zaluje ze teraz go nie wzielam - moglabym zaczac testy juz dzis, ahhh to moje niezdecydowanie

Cytat:
Ellu, ja właśnie pod oczy robię takie czysto masłowo-olejowe mazidło nocne, które sprawuje się super, z Q10, witaminą E i wszystkimi najbardziej przeciwzmarszczkowymi olejami i masłami, jakie mam (skwalan, masło karite, kakaowe, olej różany, arganowy, morelowy, granatowy), tylko bez żadnych olejków eterycznych, bo mogą podrażniać . To taki mój Hauschka (balsam pod oczy) home made . Można też ciapnąć trochę lanoliny. Jeśli masz problemy z cieniami, świetny będzie macerat z herbaty albo z arniki; koloryt poprawi odrobineczka maceratu marchwiowego.
akurat dostałam od Limarii próbki karite i masełka kakaowego oraz oleju z rózy, a granat i morele widnieja na mojej liscie olejow z ZSK juz sie nie moge doczekac krecenia i pozniejszego efektu

Cytat:
Dziewczyny, robi nam się szaleństwo, niedługo zaczniecie(-my???) rezygnować z urlopów i wyjazdów, żeby być na bieżąco
szalenstwo szalenstwem ale ja tam z morza na pewno nie zrezygnuje juz sie doczekac nie mogę - jeszcze tylko 10 dni


lieselotte opisz koniecznie swoje wrazenia zwiazane z tamanem jak juz tylko dojdzie zamowienie i przetestujesz bardzo czaje sie na niego tyle ze ta objetosc troche duza, moze uda sie dopasc w tym nowym sklepiku ktory ma zaczac dzialalnosc na allegro poprzez jedna z forumowiczek LU

Edit: juz setna strona wątku
__________________
Turbo Fire
1-2-3-4 5-6-7-8 9-10-11-12
Ella77 jest offline Zgłoś do moderatora