Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy sierpniowe 2018 cz. IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-07-19, 06:14   #2807
AndziaHa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 221
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez limonka84 Pokaż wiadomość
Yoona- ogromne gratulacje! Ekspresowy poród! dużo zdrowia dla Ciebie i maluszka!
Mój poród trwał wg tego co mam wpisane w książce zdrowia dziecka, ok 7 godzin (choć ja całkowicie straciłam poczucie czasu) pierwsza faza porodu 5h45min, a druga 1h11min. Urodziłam o 14:41.

Przypomniało mi się też że w trakcie porodu usłyszałam że dzwoni mi alarm budzika w telefonie. Powiedziałam do tż żeby go wyłączył. Kilka razy powtórzyłam to coraz bardziej zdenerwowana, a ten ciągle spokojnie odpowiadał że nic nie dzwoni. Widać ten gaz rozweselajacy który cały czas wdychałam spowodował u mnie jakieś omamy słuchowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------

U nad walki o kp ciag dalszy. Macie racje dziewczyny, nic na sile, ale ja zawsze chciałam karmić. Może nie 2, 3 lata jak moje niektóre znajome, ale minimum te pół roku. Dziś mamy dzień wrzasków... odzwyczajamy od butelki. Położna stwierdziła że mały świetnie sobie radzi ze ssaniem, tylko jest leniuszkiem i mu się nie chce, czeka aż samo wpadnie do buzi. Poradziła spróbować nie dawać butli i patrzeć czy spada na wadze. Nie powiem, stresuje mnie to bo widzę jak się mały złości że znowu sutek, a nie smoczek, ale chyba nie ma innej możliwości. Tylko padam z sił. On wisi na piersi non stop. Teraz spi od godziny, ale zaraz znowu będzie ryk. Myślę że gdybyśmy karmili mm w ogóle nie odczulabym że mam noworodka w domu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Limonko tak jak piszą dziewczyny - nie ma się co spinać jak przez to przebrniesz i będziesz karmić to możesz być z siebie mega dumna, ale natomiast nie możesz się obwiniać jak podasz mm. Mnóstwo ludzi tak karmi swoje dzieci, świadomie to wybierając. Liczy się komfort Twój i dziecka. Mimo wszystko trzymam mocno kciuki za Was

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AndziaHa jest offline Zgłoś do moderatora