Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-06, 20:57   #2985
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
Nati, telocapil stosuję od jakichś 2-3 () miesięcy. Efekty zdecydowanie są - włoski na nogach zdecydowanie słabsze, mimo lata i gołych nóg wystarczy mi golenie raz na tydzień (przedtem co 2-3 dni), a w dodatku mam już na nogach takie małe "łyse" poletka bez ŻADNYCH włosków. Dodam, że moje włosy są w ogóle z natury mocne - nie tylko na głowie, niestety... Moja recenzja jest na BKWC.
Ja mam włoski blond i to bardzo delikatne, ale tylko na nogach. Moja czupryna za to jest w kolorze złotego jesiennego liścia i tak samo jak światło pada na jesienny liść i zmienia kolor, tak samo ma się moja czupryna. Do tego włoski mam mocne i zdrowe. Myślę, że pokocham telocapil

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
Ellu, ta sama substancja, co w telocapilu, jest też w Thanatosowej myricelinie (tylko myricelina jest na glikolu butylenowym, zdaje się):
http://thanatos.com.pl/product_info....roducts_id=108
Właśnie tu jest informacja o działaniu antycelulitowym - w stężeniu 7%. Jest też przepis na lotion podepilacyjny - do twórczego wykorzystania.
Ja, licząc właśnie na działanie antycel., używam telocapilu w stężeniu wyższym od zalecanego przez Limarię (stopniowo je zwiększam), ale do 7% jeszcze nie doszłam.
Cytat:
Napisane przez Ella77 Pokaż wiadomość
hmm.. tam napisali, że do 2% to na degradacje włosa a od 3 do 7% jako dziłanie antycell. ale to chyba nie oznacza ze w tym wiekszym stezeniu nie dziala juz na wloski tak na logike to niby powinno dzialac jeszcze bardziej, ale...
Niestety przy zamówieniu u Thanatosa nie skojarzyłam myriceline z telocapilem i stąd mam to drugie. Zastanawia mnie to samo co Ele, bo na logikę 7% powinno mocniej działać na degradację włosa niż 2%, stąd nie wiem dlaczego jest ograniczenie takie ograniczenie.
Te 200ml jakie obecnie posiadam powinno mi starczyć na 3 tygodnie. Później podkręcę mleczko do 3% telocapilu, albo może i 4%
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora