Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-07, 09:32   #2997
Ella77
Raczkowanie
 
Avatar Ella77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Wiadomości: 413
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez schaetzchen Pokaż wiadomość
O, jak dobrze, że zwyciężył dziś we mnie leń i nie zerwałam się bladym świtem i nie wyszłam z domu! Dzięki temu odebrałam właśnie paczkę z BU, a w niej nowy hydrolat czereśniowy. Ma jedną wadę: pojemność. 50 ml to stanowczo za mało! Zapach piękny, lekko owocowy, a dominująca nuta to pestki, lekki zapach migdałka (jak w nalewce wiśniowej!).
ależ mi narobiłaś ochoty na ten hydrolat mam tylko nadzieje że nie wycofaja go zbyt szybko skoro to seria limitowana...

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość

Melduję się po nocy z panem tamanem . Olej wygląda na ciężki i tłusty, ale w nocy wchłonął się całkowicie (oczywiście z HA). Już wiem, czym on pachnie - to seler!!! Oczywiście o żadnych cudach jednej nocy nie ma co marzyć, ale rano twarz wyglądała bardzo miło.
seler powiadasz - szyli zapach do zniesienia myśle w ogóle z tymi zapachami to tak roznie bywa - wczoraj jak wachalam róze z pojemniczka prosto to podjeżdzało zdechłą rybą ale już po wsmarowaniu w buzię zapach był taki orzechowo-trawiasty poporstu sliczny

Cytat:
Napisane przez Nati02 Pokaż wiadomość
Może to temu, że dopiero wstałam z łóżka i w czasie gry parzy mi się kawa dopadłam na wizaż, ale nie widzę związku. Wiem, że jedno i drugie to to samo, ale dlaczego nie ma co dążyć do 7%?
ja to zrozumiałam tak że skoro u thanatosa jest opis steżenia do 7% to z telocapilem nie trzeba dążyć do tak dużego stęzenia bo takie samo działanie będzie juz przy mniejszym stężeniu ze względu na większą zawartośc substancji czynnej... jesli źle rozumuję to niech mnie ktoś poprawi
__________________
Turbo Fire
1-2-3-4 5-6-7-8 9-10-11-12
Ella77 jest offline Zgłoś do moderatora