Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lutówki 2017 ❤ - część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-07-21, 17:51   #3512
sonia_n
Zadomowienie
 
Avatar sonia_n
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 576
GG do sonia_n
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
O dzięki. Pooglądam sobie przed Bozym Narodzeniem Masakra z tą jelitowka. Oby już nic Was nie męczyło.

Z kolanami to jest drogi biznes. U mnie operacja to koszt między 5 a 6 tysięcy. Trochę mniej poza Poznaniem. Jestem w trakcie poszukiwan, bo nie mam takiej sumy. No ale jak na NFZ się będzie ciągnąć to trzeba będzie prywatnie zrobić, więc biorę dodatkowe zlecenia. Kasa nieduża, ale od czegoś trzeba zacząć Mi się teraz włączył tryb działania. Nie ma co stekać, trzeba przetrwać nienajlepszy czas i skupic na możliwie dla nas najszybszym rozwiązaniu.

Nina właśnie przeczołgała mojego tatę i brata po całym mieszkaniu. Tak się bawili, że na końcu się już podnieść nie mogli, TZet stwierdził, że ich odwiezie Nina pojechała dla towarzystwa, bo nie mogła sie z dziadziem i wujem rozstać [emoji7]

Wyłożyłam się na fotelu i odpoczywam. Ale mi błogo [emoji4]

Dziewczyny, wzięło mnie na czytanie kryminałów, poleccie jakieś tytuły, albo autorów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ja lubię Jeffrey archera książki - to chyba nie do końca kryminały ale akcja jest wartka i niekiedy zaskakująca wątki kryminalne tez są


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
♥ Kacperek ♥
sonia_n jest offline Zgłoś do moderatora