Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-07, 10:15   #3000
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Ella77 Pokaż wiadomość

ja to zrozumiałam tak że skoro u thanatosa jest opis steżenia do 7% to z telocapilem nie trzeba dążyć do tak dużego stęzenia bo takie samo działanie będzie juz przy mniejszym stężeniu ze względu na większą zawartośc substancji czynnej... jesli źle rozumuję to niech mnie ktoś poprawi
Rozumiem, ale dalej mnie zastanawia jedna rzecz. Skoro myriceline mozna stosowac do 7% (w przeliczeniu telocapil do ~5,5%) to dlaczego nie ma to sensu? Jestem już po kawie, ale niestety dalej tego nie rozumiem

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Czyli niższe ceny u Thanatosa, jednak są związane z jakościa/stęzeniem polproduktów.
Ekstrakt sojowy Thanatosa, tez rożni sie od tego z mazideł - kolorem, jest jaśnijeszy. Hydrolat lawendowy rownież - lekko mętny, delikatnie zabarwiony na niebiesko.
Nie do końca. Spójrz na to myrycelina kosztuje 12zł/25ml, a telocapil 16zł/10ml. A substancja aktywna rożni się zaledwie 1,2%. Kalkulując to dokładniej i tak bardziej korzystnie wychodzi Thanatos, mimo iż musisz dodać więcej myryceliny. Z uwagi na cenę i pojemność.
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora