Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-07, 13:31   #1440
Agamtb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 492
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez moriam Pokaż wiadomość
czy ktos moze podzielic sie wrazeniami nt kremu z kw.liponowym. Wiem,ze dziewczyny juz go zamawialy , ale nic konkretnego nikt nie pisze.
Kończę 1 opakowanie, drugie będę na dniach kręciła
Działa! I dlatego wszelkie minusy, takie jak zapach, czy konsystencja (dość lejąca) schodzą na dalszy plan. Wygładza cerę, mi zlikwidował delikatne zmarszczki mimiczne, szczególnie te w okolicach oczu.
Jest to dość silny kosmetyk, mnie czasem lekko piecze zaraz po aplikacji. Na szczęście pieczenie ustępuje w kilka minut, nie ma również żadnych podrażnień.
Wg mnie jeden z lepszych kosmetyków BU (sporo już wypróbowałam) i szczerze polecam.

Cytat:
Napisane przez casandra22 Pokaż wiadomość
Dziewczynki, poradźcie który tonik będzie lepszy do suchej skóry z dużymi porami i czerwonych naczynkach ???


Może BHA 2%? Stosuję go co 3-4 wieczór. Nie złuszcza skóry, pięknie nawilża, oczyszcza i zamyka pory. Doczytaj czy dla naczynkowej cery nadaje się, bo tego nie wiem. Mój mąż stosuje co 2 wieczór i chwali sobie - włoski po goleniu nie wrastają
Agamtb jest offline Zgłoś do moderatora