Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze kochane pierwiosnki 2008
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-08, 13:59   #2802
mała migotka
Zakorzenienie
 
Avatar mała migotka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 129
Dot.: Nasze kochane pierwiosnki 2008

Cytat:
Napisane przez kasia_sloneczko Pokaż wiadomość
Migotko ano pozwoliłam na truskawki bo ja nie wierzę że dziecko dostanie alergii od kilku kropel soku zwłaszcza moje... sama się zażerałam truskawkami i nic mu nie było, po cytrusach też. Na pewno mu nie będę ich wprowadzać do posiłków wcześniej niż jest to zalecane tylko dlatego ze lubi. Jednak uważam ze sztywne trzymanie się wszystkich reguł żywieniowych jest trochę rozdmuchane, myślę że są to zalecenia a nie obowiązek. Gdyby moja mama chciała mu dać tą truskawkę do jedzenia to bym zareagowała, a od kilku kropelek soku to mu nic nie jest. Zresztą moja mama też nie wariatka i wie co można a czego nie. Obejrzałam dzisiaj młodego uważnie i nie dostał pryszczy na pupie hehe znaczy nie zaszkodziło mu.

Co do kolczyków-jeśli boli tak samo jak zastrzyk to faktycznie można kłuć ile wlezie bo dziecko zapomni. Skoro i tak ma nosić kolczyki to od razu zrób jej dziurkę w nosie, brwi i pępku, może i tam kiedyś będzie chciała sobie przekłuć. A tak popatrz będzie miała problem z głowy i nawet nie będzie pamiętała że ją cholernie bolało. Najlepiej załatw to za jednym zamachem i za jednym płaczem po co masz słuchać po kilka razy jak ryczy.
Uwazam ze takim myśleniem jak przedstawilaś jesteście siebie z twoja tesciową warte. A dziecko traktujesz przedmiotowo jak zabawke a nie żywego człowieka...

i możecie sobie mnie za ostre słowa zlinczować ale ja nie mogę zdzierżyc czegoś takiego
dawaj swojemu dziecku co chcesz, w końcu to Twoje dziecko. Jak sie kiedys nabawi alergi to też bedzie Twoja sprawa.Mozesz od razu cała buteleczkę soczku truskawkowego podac. Wyraziłąm swoje zdanie,ze nie podoba mi sie jak ktos podaje takie rzeczy do jedzenia Maluszkowi. Ale podkreślam- Ty rób co chcesz! Mozesz jescze na dokładke dac oreszki do schrupania

Co do kolczykowania to nie zamierzam juz i teraz przekłuwac uszu Malutkiej. Napisałam,ze za jakis czas planuje jej przekuc, ale nie teraz jak ma 3miesiace!!! ROZUMIESZ?! Ale nie mówiłąm nic o nosie,brwiach

Nie masz prawa porównywac mnie do mojej teściowej i obrażac przez to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A ja "nie moge zdzierzyc" jak ktos mnie obraża!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!
mała migotka jest offline Zgłoś do moderatora