Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak radzicie sobie z pracą i miesiączką?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-08-08, 20:47   #47
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Jak radzicie sobie z pracą i miesiączką?

Cytat:
Napisane przez Candy_lips Pokaż wiadomość
(...) Gdy mam okres biorę Ibuprom max lub Ibuprom max sprint, może to nie to samo co osoby co muszą brać Ketonal, ale może i ja bym mogła wziąć go, by mieć ulgę, ale jednak myślę, że jest on zbyt niezdrowy. Nie chcę ryzykować, wiem pomęczę się dłużej, ale wolę go nie brać. No spa u mnie wcale nie działa. (...)

ja mam czasem wrażenie, że branie Ketonalu jest hmmm modne (?) i niektórzy to bez zastanowienia biorą go jak cukierki. pytam się koleżanki ostatnio czy ma ochotę iść na piwo, odmówiła bo ketonal brała, bo ją głowa pobolewała rano. zmartwiłam się czy cierpi na jakieś migreny czy coś... nie. po prostu głowa ją trochę bolała z rana i zamiast wziąć jakiś apap czy ibuprom to ona od razu po ketonal. inna nadwyrężyła sobie plecy - przez tydzień 2 razy dziennie ketonal brała, bez względu na to czy ją faktycznie bardzo bolało czy nie. kolejna bierze ketonal na miesiączki, ale jak jej się nagle skończył, to okazało się, że jeden apap załatwił sprawę.
strasznie to krótkowzroczne moim zdaniem.


spróbuj może brać nospę forte razem z przeciwbólową. ja zauważam dużą różnicę miedzy samą tabletką przeciwbólową, a takim kombo.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując