Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-08-09, 11:52   #2771
ksiegowa10
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: NOWY SąCZ
Wiadomości: 522
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕

Witam dziewczyny u Nas nocka taka sobie, Nina nie mogła usnąć, gdyż Tz budził ją w nocy zagęszczarką, budziła się 2 razy na cyca ok 24 i ok 4 i nad ranem usneło mi się i spała z nami odłożyłam ją ok 5 30 a sama już wstałam bo nie mogłam spać albo potrzebowałam sobie z Tz wypić kawy bo nie mamy dla siebie czasu ah ta praca. Dziewczyny mam dziwne pytanie jakbyście zareagowały gdyby bliska przyjaciółka poprosiła Was byście trochę odstąpiły swojego mleka dla jej dziecka. Ona Kp ale trochę, gdyż przez Zum i tydzień w szpitalu dokarmiły położne butelkami i teraz nie chce cyca a do miesiąca jadł ładnie. Teraz pewnie laktacja siądzie choć trochę odciąga laktatorem ale nie wiele. Szkoda, że słuchała rad "mądrych położnych".
Współczuje buntu 3 latka ale pewnie mnie też to czeka, gdyż teraz jest małowymagająca. Flexyn gdzie się wybierasz na wakacje . Amparo może tej Pani chodziło o karmienie przez te okienko w łóżeczku turystyczny haha. Robicie smaka dziewczyny na słodycze a staram się unikać by zgubić kilka kg choć i tak mam wielki szacunek do Tych z Was, które muszą unikać BMK. Byłam rano zanim chłodniej na plotkach u przyjaciółki chciałam jej pomóc np poprasować
ksiegowa10 jest offline Zgłoś do moderatora