Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Atrederm
Wątek: Atrederm
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-10, 18:00   #790
foxy_lady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 25
Dot.: Atrederm

Kolejnawsciekla, cieszę się, że jednak rozsądek zwyciężył Szczerze mówiąc, spodziewałam się wiadomości, że jednak zaszalejesz z HA i już się zabierałam do pisania posta co Ci się przyda na poatredermową masakrę
Nie jestem w stanie Ci odpowiedzieć jakie powinnaś robić przerwy między kolejnymi aplikacjami atre, ale wierz mi, lepiej stopniowo przyzwyczajać skórę, a nie ją hartować. Ja na początku stosowałam atre raz na tydzień, półtora tygodnia - aż przestanę się łuszczyć, aż skóra przestanie swędzieć i zniknie lekkie zaczerwienienie - i też były efekty Potem, po jakimś miesiącu, zaczęłam się smarować 2 razy w tygodniu, skóra się przyzwyczaiła i atre już nie powodował swędzenia i zaczerwienienia. Oczywiście, zdarzyło mi się przesadzić (np. po aplikacji atre zafundowałam sobie lysanel active - tylko trochę popiekło, więc postanowiłam dołożyć po dwóch godzinkach Skinoren żel i wtedy już przypiekło bardzo i potem przez 1,5 tygodnia bałam się podejść do atre), bo chciałam jeszcze lepszych efektów i jeszcze szybciej - więc tu doskonale Cię rozumiem Teraz smaruję się atre co 2-3 dni (całą twarz), a punktowo (walczę z kilkoma bliznami zanikowymi po trądziku) eksperymentuję (tzn. szaleję), a to z kwasem azelainowym, a to z lajtową wersją Kligmana, i oczywiście te eksperymenty czasem się kończą tak, że mało estetycznie wyglądam, ale przynajmniej tylko punktowo i cała twarz nie cierpi. I też są efekty - po ostatniej masakrze z kwasem azelainowym i lajtowym Kligmanem, moja największa blizna (typu ice-pick) się dość znacznie zmniejszyła

Myślę, że metodą prób i błędów dojdziesz do najbardziej odpowiadającego Twojej skórze sposobu stosowania atre, pamiętaj tylko, że on i tak działa, nawet jeśli się nie łuszczysz (bo to w zasadzie jest działanie uboczne, ale jakże chwalebne) No więc, jeśli za trzy dni nie będziesz się jakoś specjalnie łuszczyć, czy skóra nie będzie podrażniona, możesz spróbować znowu z atre (ale bezpieczniej będzie bez podrasowania) - dopiero wtedy (a właściwie po 2-3 dniach) sama się przekonasz po reakcji skóry czy to był dobry pomysł. Ja jak zwykle trzymam kciuki
foxy_lady jest offline Zgłoś do moderatora