Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pomoc w wyborze perfum dla mężczyzny (WĄTEK ZBIORCZY)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-10-24, 14:38   #100
Ivesman
Raczkowanie
 
Avatar Ivesman
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 205
GG do Ivesman
Który męski zapach wybrać??:)

Otóż stoję przed bardzo dużym (dla mnie) dylematem...Chciałbym kupic jakiś jesienny zapach dla siebie.Głowię się już od tygodni i sam juz nie wiem-Który zapach jest według Was najładniejszy???
1.Dior Homme
2.L'Instant de Guerlain
3.Lacoste Essential
4.Thierry Mugler Amen
5.Very Irresistible Men-Givenchi
6.Armani-Black Code.
Zastanawiam się ,który z nich bedzie najtrwalszy.Niby Guerlain jest w wersji eau de parfum,lecz kiedy wypróbowywałema jednnym nadgarstku Diora, a na drugim l'instant,to nie wyczułem różnicy-po całym dniu testowania.
I ostatnie pytanie:Czy kiedy wybieracie perfumy to interesuje Was firma,jej przeszłość i staż na rynku i inne jej produkty???.Pytam ,ponieważ istotnie,oczywiście prócz samego zapachu,dla mnie jest to ważne.Zawsze sprawdzam kiedy firma powstała,jak jest postrzegana,czy podobają


mi się na przykład ubrania tej marki.Czy jest to firma z tradycjami,czy nowy twór marketingowy.Spawdzam też ,czy damskie perfumy z tym samym logiem odpowiadały by mojej partnerce.Może to wszystko jest nieco dziwne,ale tak mam
Ivesman jest offline Zgłoś do moderatora