Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-08-20, 16:18   #4709
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.67

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
Czesc dziouszki

macham Wam i klaskam za urlopy i zakupy!

Aniyam pls daj znaka jak dluzej podzialasz z cc.



Lena, witaj w klubie
Mam nadzieje ze ta nowa robota bedzie super i zmiana na lepsze
Ja taki numer z nagłą zmiana roboty strzelilam w czerwcu, z pracy do pracy z wypowiedzeniem w ramach urlopu, ale okazalo sie z deszczu pod rynne. Niby lepsza kasa ale atmosfera do bani. Myślałam że gorzej być nie może, ale jednak mogło .

widzialyscie ze w C jest 6minisow od 119zl? kod mini6

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

Oktawia chylę czoła, mała przetwórnia

Oliwia tory pokaż którą? Gratuluje tej marki jeszcze nie znam, ciekawa jestem jak w noszeniu się spisze.
Spoko dam znac

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Oj właśnie to mnie trzyma w obecnym miejscu na 100% w innej pracy miałabym gorszą atmosferę, ale zapewne dularów byłoby więcej na razie wybieram świętny spokój





gdzie wybywasz?





super, że wyjazd udany wrzuć foty

Właśnie dziś kupiłam bileciki na święta na Cypr, oby było tak superowo, jak na Malcie


Za bilety

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

Cytat:
Napisane przez aga61 Pokaż wiadomość
Ja się nie mam czym chwalić, nad polskie morze i do Trójmiasta wyjeżdżamy, TŻ może wziąć tylko tydzień urlopu teraz, więc na szybko coś ogarniamy
Miłego wypoczynku i oby pogoda dopisała
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora