Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C
Wątek: Kosmetyki M.A.C
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-13, 09:40   #1000
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Gdyby to były oryginalne pigmenty to się opłaca, bo za taką ilość na all trzeba 5 razy wiecej zapłacić.



No właśnie PP, ale co będzie jak kobieta nic nie przyśle ? Co wtedy Paypal zrobi ? Czy Paypal zajmuje się egzekwowaniem towaru lub pieniędzy ? Przecież ona może powiedzieć, że wysłała, a paczka zaginęła.



Ale czy to jest mimo wszystko bezpieczne.
Właśnie mi odpisała po raz kolejny.
Ale ja ślepa jestem
Ona sprzedaje też na ebayu
Ja zamawiam
A na PP masz takie coś jak odznaczenie, że sprzedający nie wysłał ci przesyłki czy coś takiego i pp zwraca ci kasę.
Czytałam o tym tylko, nigdy z tego nie korzystałam, ale ponoć wielu oszustów (kupujących) z tego zaczęło korzystać i mają chyba coś z tym zrobić

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Hmm tak czytam o tych cieniach nie do użytku w okolicach oczu i okazuje się, że to te kolorki które ja tak uwielbiam - śliwki, róże, burgund, golden lemon czy naked. I cieszę się, że przeczytałam o nich dopiero po złożeniu zamówienia na odsypki!!! Mam i nocturnal plum, i naked, i golden lemon. Dwóch pierwszych użyłam w moim pierwszym makijażu pigmnetami MACa (zapomniałam wspomnieć o naked bo użyłam go tylko jako bazy pod resztę cieni) - efekt cudny a moim oczom nie stało się nic. Dodam, że miałam je na oku mniej więcej 4 godziny, nie był to tylko szybki test!więc chyba nie dla wszystkich te odcienie są "szkodliwe"... Może jak ktoś ma wrażliwe oczy, to wtedy musi uważać? tak czy inaczej cieszę się, że je mam
dziś ciąg dalszy eksperymentów
pozdrawiam!
Naked stosuje bardzo wiele osób do oczu, bo jest to jeden z najbardziej popularnych odcieni.
Ja zamówiłam naked z alla i czekam.
Mam mega wrażliwe oczy i dam znać czy mi nie wypadną przypadkiem
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora