Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Atrederm
Wątek: Atrederm
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-13, 14:07   #798
foxy_lady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 25
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez johnyk Pokaż wiadomość
ehhhhhhh stosuje 3 tydzień, efekty niby są ale niestety farbowałam brwi henną i teraz dopiero mam niezły problep, odraznienie nie z tej ziemi, jeśli was dotknęło coś podobnego poradźcie oś bo mam brwi jak 60 - letni facet
napisz dokładniej na czym polega to podrażnienie i co to znaczy, że masz brwi jak 60-letni facet?

Sylwiasta, nie przejmuj się wolnymi rodnikami, które sobie zafundujesz przy peroxygelu, jak już zaschnie w błonkę na skórze (po ok. 10 minutach) nie powinien już tak utleniać.
Skinoren żel 15% jest mocniejszy (tzn. silniej działa) niż Skinoren krem 20%, ze względu właśnie na żelowe podłoże - jak pisała Guia. Oba są bez recepty.
Teraz przepisik na mojego lajtowego Kligmana + kwas azelainowy - stosuję tę metodę tylko punktowo i na razie nie wyobrażam sobie potraktować tak całej twarzy (ale wszystko przede mną ), proszę o ostrożność i działanie na własną odpowiedzialność: najpierw przecieram strategiczne miejsca spirytusem salicylowym, potem nakładam płatkiem atrederm 0.05%, w dużej ilości i ostro wcieram (wcieranie też powoduje silniejsze działanie atre - źródło LU). Tę operację powtarzam co 1-2 godziny, do tej pory nałożyłam maksymalnie 7 warstw atre. Przed snem nakładam bardzo grubą warstwę Skinoren żel. I wtedy zaciskam zęby, bo pali i swędzi straszliwie. Budzę się z buraczanymi plamami w miejscach strategicznych, ale nic nie boli Wieczorem już nie smaruję się atre, znowu kładę bardzo grubą warstwę Skinorenu, i znów pali i swędzi, ale mówię sobie, że jak boli to działa;p. Efekt zmniejszenia największej blizny był widoczny już po pierwszym razie, mniejsze blizny i dziurki chyba nieruszone, ale może to dlatego, że mniej się tam przykładam do ostrego wcierania (mam taką nadzieję), nie wyhodowałam też tam sobie jeszcze skorupy (a tam gdzie największa blizna to tak), ale generalnie skóra jest podrażniona, mija to po 3-4 dniach (skorupa goi mi się dłużej - tzn. jak zejdzie, to i tak pojawia się znowu (ale dopieszczam się dużą ilością Skinorenu), i tak ze 3-4 razy).
Dzisiaj planuję zrobić sobie znowu lajtowego Kligmana i chcę po każdej aplikacji atre podrasowć HA, na noc Skinoren. Mam nadzieję, że nie wyżre mi skóry do kości
foxy_lady jest offline Zgłoś do moderatora