Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosomaniaczki :D - część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-13, 16:10   #1783
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Włosomaniaczki :D - część III

Cytat:
Napisane przez noell88 Pokaż wiadomość
heh, dzieki Jolie

a oto kurteczka. jak narazie jest 199,99zl. rozmiar pasuje. na podszewce.

"Jakość-100% skóra cieleca. Kolor- rudy brąz"

tylko martwi mnie to ze to sa zdjecia z reklamy, a jak prosilam o aktualne zdjecia przedmiotu to sprzedajacy mi nie odpowiada na maile.

co o niej myslicie?
Bardzo ładna kurteczka, ale ja bym się domagała zdjęć real. Tym bardziej, że cena wydaje mi się niska, jak na naturalną skórę

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Witajcie Kochane
Wpadłam się zameldować po powrocie Relacja ze zdjęciami będzie jak się odrobię
Całuję Was mocno
Witam Czekamy na relację

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Dzień dobry Właśnie wróciłam z zakupów i jestem ściorana ale przynajmniej humor mam lepszy I cholera nigdzie nie ma tej glorii Chyba będę musiała przez neta zamówić
Co tym razem kupowałaś?

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość

Dzisiaj jak skakałam po kanałach w tv widziałam reklamę tele zakupów – reklamowali szczotkę stymulującą porost włosów Super masująca, wibrująca szczotka laserowa, dzięki której pobudzimy mieszki włosowe, tak, że jest ona ratunkiem nie tylko dla ludzi, którym włosy dopiero zaczynają się przerzedzać ale również dla już całkiem łysych Technologia, na której oparte jest działanie super szczotki (sic!), została stworzona przez NASA Tę super szczotkę możemy kupić za jedyne 299zł + koszty przesyłki – to przecież niebywała okazja, no nie??
A ja nie zamówiłam... taka okazja...

Niesamowicie rozwalają mnie reklamy tego typu. Gdyby to było takie proste jak przedstawiają to w tv to wszyscy mielibyśmy burzę włosów i super sylwetkę – bo chyba każdemu (zdesperowanemu) udałoby się uciułać te (jedyne) 300 czy 500zł na szczotkę czy jakiś sprzęt do ćwiczeń
Przyznam, że kiedyś sama, oglądając te reklamy, myślałam o zakupie jakiegoś badziewia w nadziei, ze to pomoże i np. po miesiącu, ćwicząc zaledwie 10 – 15 minut dziennie, bez żadnych diet i wyrzeczeń, będę miała figurę jak marzenie Na szczęście takie zaćmienie umysłu miałam tylko przez chwilę i nigdy więcej nie wróciło


Uwielbiam te reklamy
Ale znam osoby, które w to wierzą Mama mojego TŻ ma wkładki odchudzające do butów i inne tego typu gadżety
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując