Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy iść grzecznie na kanapę?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-09-12, 21:19   #107
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Czy iść grzecznie na kanapę?

Cytat:
Napisane przez OldWorldBlues Pokaż wiadomość
Taka chęć rozmowy powinna wynikać z obu stron. Jeśli ona nie jest świadoma swojego zachowania i nie widzi w nim niczego złego, to moim zdaniem coś jest tutaj nie tak. Pomysł rozmowy oczywiście popieram, ale laska najwidoczniej uważa, że zachowuje się w porządku, a takie akcje traktuje jako najnormalniejszą rzecz na świecie. No ja w związku z taką osobą być bym nie chciał.


To jest chyba w tym wątku najgorsze – że Autor daje się tak traktować i kompletnie nie daje jej powodów, żeby przestała się w ten sposób zachowywać. (Ale z drugiej strony – po co zmieniać kogoś na siłę? )
Mnie nawet ciężko jest sobie wyobrazić moje zachowanie w takiej sytuacji; jedno jest pewne – na kanapie na pewno nie wylądowałbym ja, a "partnerce" już tak durne pomysły do głowy by nie przychodziły.

Jeśli rozmowa nie pomoże, to dla tego związku nie ma ratunku. Chociaż moim zdaniem już nie ma.
Szczerze mówiąc też bym miała w nosie ratowanie czegoś takiego i partner, który się tak zachowuje straciłby w moich oczach wszystko, bo zwyczajnie z takim typem ludzi nie chciałabym mieć nic do czynienia, a co dopiero być w związku. No ale niech będzie, dopuszczam możliwość, że dziewczyna może być ogólnie całkiem w porządku, tylko ma taki swój odpał, który jeszcze może można naprawić. No różne jazdy się ludziom zdarzają, mimo, że im szczerze zależy. Niektórzy mogą wychowywać się w specyficznych środowiskach i być nieświadomi siły rażenia swoich zachowań. I teraz kwestia taka, co dziewczyna zrobi, kiedy facet ją uświadomi.
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora