Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Stereotypy o lekarzach i doświadczenia z nimi
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-09-13, 20:39   #33
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 040
Dot.: Stereotypy o lekarzach i doświadczenia z nimi

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
Natomiast lekarza obowiązują pewne standardy postępowania i leczenia w określonych sytuacjach , dlatego na przykład na ten osławiony trądzik musi dać zgodnie z obowiązującymi zaleceniami najpierw taką a taką maść , a na zapalenie dajmy na to gardła taki i taki antybiotyk jako lek pierwszego rzutu . I nie wolno mu stosować metod niesprawdzonych , niepotwierdzonych i nieudowodnionych , z pogranicza albo wręcz z centrum szamaństwa, za to bardzo lubianych przez pacjentów .
Dzięki za ten komentarz, to są rzeczy, o których pacjent nie wie. Ja współczuję w sumie pracownikom służby zdrowia, że sami są trybikami w źle działającej machinie (sama pracuję w innej znienawidzonej branży i choć rozumiem frustrację współpracowników, to jednak obiektywnie stwierdzam, że niektórzy po prostu nie są dobrzy w swoim fachu). I zgadzam się też z fragmentem o niedouczonych pacjentach, miałam próbkę na porodówce

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Zgadzam się, ale po prostu nie rozumiem tej wrogości do lekarzy. Rozumiem frustrację i wrogość do systemu jako takiego.
Mnie też razi wrogość ludzi do lekarzy. Sobie nastaw nogę i zrób autooperację, jak jesteś taki anty
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując