Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakończony Zoom na oko - wygraj Long 4 Lashes - do 02.10
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-09-18, 19:46   #29
swita77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5
Dot.: Zoom na oko - wygraj Long 4 Lashes - do 02.10

W kobiecej twarzy najbardziej seksowne jest spojrzenie, które zaczyna się w … łóżku Bo tylko wtedy, jeśli się wyśpię, moje oczy będą pełne blasku. Zdarza się jednak, że mimo to spojrzeniu daleko do seksownego i trzeba trochę oszukać męskie oczy, by uwierzyły w magię mego spojrzenia Najpierw muszę usunąć opuchnięcia i zjawisko znane pod groźnie brzmiącą nazwą: worki. Przykładam więc do powiek schłodzone torebki zielonej herbaty a w skórę wokół oczu wklepuję krem, który pomoże pozbyć się zmarszczek. Czasami wklepuję żel ze świetlikiem lekarskim – by go schłodzić trzymam go w lodówce. Kolejny krok na drodze do pięknego spojrzenia to korektor, który ukryje cienie pod oczami. Zalotka sprawi, że rzęsy będą podkręcone a objętość i długość wyczaruje odpowiednia mascara. Rzęsy jak firanki to moje marzenie, bo dzięki nim spojrzenie nabiera głębi i wyrazistości. O tajemnicze kocie spojrzenie postara się eyeliner – odpowiednio wymodelowana kreska sprawi, że oczy nabiorą kształtu migdałów. Figlarnego błysku spojrzeniu doda cień położony na powieki. Wybieram fioletowy, bo ładnie kontrastuje on z kolorem mojej tęczówki. I w taki sposób moje spojrzenie staje się skutecznym wabikiem na płeć przeciwną, a zalotne mruganie rzęsami może być bardzo obiecujące

swita77 jest offline Zgłoś do moderatora