Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jestem w ciąży, były i jego rodzina się na mnie wypięli
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-09-20, 07:49   #417
7719e1289fd8f2cabe4d2763ed6d1b81d4eb2186
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 410
Dot.: Jestem w ciąży, były i jego rodzina się na mnie wypięli

Cytat:
Napisane przez Kmee Pokaż wiadomość
Mam wrażenie, że na prawdę niektóre komentujące osoby już na prawdę wymyślają co by tu jeszcze dolać do ognia, jak podkręcić wątek, jak znaleść nowy problem.
Dajcie dziewczynie czas na normalne zdrowe reakcje. Niech się powścieka, niech odreaguje (nawet na ex i jego aktualnej.. kochance) i co w tym złego? Złość jej przejdzie i tak w życiu więcej nie będzie ich widziała. Wysyłacie człowieka do psychoterapeuty ciagle a nawet nie rozumiecie, że są odruchy i uczucia przez które trzeba przejść, a nie udawać ze wszystko jest cudowne. Ten etap też trzeba przejść, żeby móc go rozpracować, uwolnić emocje i w końcu się ich pozbyć. Cóż to za rady? Cóż za próba piętnowania, bo źle się wypowiedziała? Masakra.
Te wszystkie offtopy się powinno skasować, przy tak delikatnym wątku. Dać dziewczynie wsparcie a nie po głowie, bo użyła słowa obracanie? A od kiedy to jest wulgaryzm? Może w tej sytuacji miała napisac namiętnie się kochają?! Bułkę przez bibułkę dziewczyny, tyle powiem
Oj, ale ja sie wcale nie wypowiadalam tylko o autorce! ''Lincz'' urzadza tez wiele innych uzytkowniczek, m.in. TY.
Doskonale wiesz, ze slowo obracanie jest tak negatywnie nacechowane, ze nie ma mowy o pomylce. Autorka uprawiajac seks po zakonczeniu zwiazku kocha sie, jak czlowiek, a ta nowa dziewczyna jest obracana. Prosze cie, naprawde.

Miljanou, nie zgadzam sie. Autorka otrzymala pomoc i caly czas moze na nas liczyc. Ale to nie znaczy, ze mamy sie z nia obchodzic jak z jajkiem. Poslalysmy w szary las moralizatorki probujace ja odwlec od aborcji, ale to nie znaczy, ze musimy sie zgadzac na krzywdzenie innych osob, chocby slownie, zwlaszcza ze uzytkowniczki lancuszkiem ida za autorka i tez tych sformulowan uzywaja a to juz jakas farsa. To mimo wszystko jest watek dyskusyjny i ja te dyskusje podejmuje. Z problemami trzeba sobie radzic inaczej niz obrzydzajac sobie innych ludzi.

---------- Dopisano o 07:49 ---------- Poprzedni post napisano o 07:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Ale ja bardzo proszę...
Wiesz co, proponuje daj nam punkty. To bedzie tak w twoim stylu. Nie zapomnij, zebysmy punkty dostaly tylko ja, januszpolak i Emanuelle_Noire, a nie czasem osoby, ktore wyzywaly te mloda dziewczyne.
7719e1289fd8f2cabe4d2763ed6d1b81d4eb2186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując