Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-09-25, 17:11   #21
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Postawić na cenę czy jakość?

Cytat:
Napisane przez Patrycjaa1988 Pokaż wiadomość
Hej

jakość ubrań ostatnio bardzo się pogorszyła, ale za to ceny tez bardzo pospadały.

Zastanawiam się czy kupować raz na sezon, a w konkretnych cenach czy lepiej więcej tanich ciuchów ale po 3 praniach je wyrzucać.

Jaką strategię wolicie?
A może znacie jakieś marki, które mają dobry stosunek jakości do ceny?
Ja wolę rzadziej, ale drożej lub lepszych marek, ale z second handów lub od prywatnych sprzedawców na ebayu.

Od jakiegoś roku konsekwentnie realizuję plan skompletowania porządnej, pasującej do mnie i spójnej szafy. Przez ten czas zrealizowałam tak na oko 50% mojego planu.
Kupiłam też kilka rzeczy z H&M, Orsaya, Reserved, ale powinnam je w zasadzie wyrzucić po kilku miesiącach, bo bardzo się zużyły. Powypychane kolana w spodniach, dziwny zapach, który nie zniknął nawet po kilku praniach, płaszczyk przyciągający jak magnes każdy paproch i zmechacony po miesiącu noszenia, powykręcane szwy. A prawie wszystkie moje ciuchy piorę w 30 stopniach na zredukowanych obrotach. Orsay jeszcze w zależności od ciucha w miarę wygląda, ale to co kupiłam w H&M i Reserved, to są po prostu kiepskiej jakości szmaty.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2018-09-25 o 17:16
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując