Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy marcowe 2019 - cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-09-28, 15:04   #2961
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 2

Cytat:
Napisane przez owocelki Pokaż wiadomość
U mnie piękne słoneczko [emoji5] ja już po wizycie, u maluszka wszystko dobrze, jestem taka szczęśliwa i spokojna [emoji5] ma już 200g [emoji5] pojawiła mi się jakaś przegroda w macicy której nikt wcześniej nie widział, ale narazie mam się tym nie przejmować [emoji5] widziałam piękną buzię, szkoda że nie mam zdjęcia, ale z tego wszystkiego nawet nie poprosiłam [emoji5] maluszek miał podkurczone nóżki i za nic nie chciał pokazać co tam ma między nóżkami [emoji5]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jaką ma długość? Strasznie duże już te nasze dziecieczki, a niedawno były kropki.
Cytat:
Napisane przez Kmee Pokaż wiadomość
Kiedyś polecali sodę, bo była dostępna i prosta w użyciu. Dziś już nie jest nr1, bo podrażnia i przesusza śluzówkę, więc lepiej kupić w aptece środki dedykowane do płukania gardła (bezpieczne dla śluzówki) Np. Tantum Verde .
Zdrówka dla córy!


Gratulacje dobrych wyników 200g to już konkretne dziecię


Makrela nie jest rekomendowana, ponieważ zawiera zanieczyszczenia z wód m.in. Bałtyku (m.in. śladowe ilości rtęci). No, ale to powoli zaczyna dotyczyć większości ryb, tylko się o tym nie mówi. Makrelę wędzi się na ciepło, więc jest bezpieczna biologicznie i zawiera dużo dobrych składników: fosfor, potas, sód, kwasy omega3, witaminy m.in A i D.
Jeśli zjadłaś teraz to na pewno nic się nie stanie i nie musisz się martwić byle by nie jeść za często.


Dziewczyny muszę się pochwalić, dzwoniła GIN i powiedziała, że wyniki panoramy są IDEALNE Do tego będzie mój wymarzony CHŁOPAK
Gratulacje!

Ja bym z tą rtęcią nie przesadzała, przecież nie jemy tych ryb na tony, a oprócz tego mają wiele dobrego w sobie. I tak w ogóle też bym zjadła pastę z makreli, ale muszę gdzieś upolować do niej dobre kupne ogórki kiszone żeby mi smaku nie popsuły.

Moje fantazje o frytkach zostały spełnione. Mogłam jakaś rybkę do nich wziąć, ale nie chciało mi się zbytnio więc poszłam na łatwiznę i podałam paluszki rybne do tego i colesława zrobionego przedwczoraj.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora