Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze książkowe grzechy cz VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-10-14, 16:28   #3625
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Nasze książkowe grzechy cz VI

Cytat:
Napisane przez Mattinka Pokaż wiadomość
Pink wybór Cienia Wiatru był bardzo prosty. Gdy otrzymaliśmy zaproszenie przyjaciółka poprosiła mnie: Wybierz książkę, którą kochasz, wierzę, że i mnie się spodoba
Ale super

Mattinka & Olka zgadzam się z Wami. Ja nie znoszę tych wielkich wesel, z setkami gości, zabawami i morzem alkoholu - nie mój styl.
Za to ślub w Barcelonie byłby super W ogóle ślub za granicą przynajmniej byłby dobrym pretekstem, żeby ograniczyć liczbę gości

Olka mi nie chodziło o tradycyjne wesele, tylko bardziej o to, że partner może z różnych względów chcieć/musieć zaprosić dużo gości, bo np. ma dużą rodzinę albo wielu znajomych zarówno prywatnie, jak i zawodowo itp. Różnie to bywa. Różne są sytuacje. I jeśli w końcu do mojego ślubu dojdzie to najbardziej chciałbym mały i kameralny, ale zdanie partnera też chciałabym uwzględnić, bo w sumie chodzi o nas, a nie tylko o mnie.

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Podpisuję się pod tym. Na ślub kościelny też bym się nie zgodziła. Dlatego trzeba się dobrać z osobami o podobnych poglądach i nie oglądać się na innych
To na pewno
__________________






Edytowane przez PinkVanille
Czas edycji: 2018-10-14 o 16:29
PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora