Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-15, 13:08   #3341
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część II

Cytat:
Napisane przez Benek23 Pokaż wiadomość
A ja byłam dziś w Super-Pharm i kupiłam ten żel aloesowy z Palomy. Akurat była na niego promocja - kosztował 7,99 zł. Wgniotłam go sobie trochę w mokre włosy. Lekko je usztywnił, ale też ZWIĘKSZYŁ SKRĘT Fajniusio
a ja dzisiaj uzylam zelu w taki sposob: zmieszalam z szamponem i normalnie umylam, wlosy mieciutkie i zupelnie nieobciazone, a fajnie odzywione.

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Dopisuję żel aloesowy Palomy do mojej listy must have

Mam pytanie - czy wymieszanie dwóch różnych odżywek jest dużym błędem? Wczoraj połączyłam sobie Glorię z Niveą do brązowych włosów (jakoś muszę zużyć ten balsam ) i efekt mnie zadowolił. Myślicie, że mogę tak robić?

I jeszcze jedno - wczoraj umyłam włosy metodą OMO, jako odżywkę ochronną zastosowałam Pantene Restoratives (mam próbki, chciałam wypróbować, Pantene się sprawdziło, o dziwo nie ma w składzie cyklicznych silikonów ), a po myciu wyżej wspomniany duet Gloria+Nivea. Czy użycie 3 odżywek przy jednym myciu nie jest przesadą?
nie wydaje mi sie, aby takie mieszanie bezposrednio przed uzyciem mialo skutki uboczne, mysle, ze smialo mozesz taka metode stosowac, jezeli efekt Cie zadowola

dorzucam bonusa aloesowego w celu zwerbowania nowych aloesoholiczek

wychodzi na to, ze nasz zelik moze chronic przed negatywnym wplywem detergentow, wsmarowywanie go przed umyciem to calkiem niezly pomysl
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN5334.jpg (106,1 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN5335.jpg (126,0 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN5337.jpg (109,6 KB, 32 załadowań)
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora