Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze kochane pierwiosnki 2008
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-15, 15:07   #3018
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: Nasze kochane pierwiosnki 2008

gratuluje waszym dzieciaczkom nowych postepow!

sluchajcie, u mnie news: mala ma pierwszego zabka!!! przez przypadek to odkrylam - ona dopiero ma 4 miesiace i 10 dni, myslalam, ze okolo 6 miesiecy zacznie sie tam cos pojawiac. mama stwierdzila kilka dni temu, ze chyba niedlugo cos tam sie przebije, ale ja nie wierzylam. dzis sobie tam ja dotykalam i czuje cos ostrego, zagladam, a tam lewa dolna jedynka wylazi!!! nie wiem kiedy dokladnie wyszla, bo nie sprawdzalam codziennie, ale juz jest na pewno!
ona juz od dawna sie strasznie slini i wszytsko do buzi bierze, ale nie przypuszczalam, ze to juz zeby....

a jak u was z zabkami? bo nikt sie jakos nie chwali. pamietam, ze jedna z was odkryla u synka, ale okazalo sie, ze to falszywy alarm...

idziemy jednak dzis na "hancocka" - tak dla rozluznienia, bo mi godzina najlepiej pasuje miedzy karmieniami. w gre jeszcze wchodzil "[rec]", ale chyba sobie daruje strachy...

kasia_sloneczko: o multibaby zapomnialam! dzieki za przypomnienie. choc akurat chcemy sie wyrwac od malej wlasnie, to pozniej moze i z nia sie wybiore.
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora