Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-11-08, 16:53   #1651
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
A co do tych koronek i falbanek, wg mnie to nie jest tak, że pasują one jedynie do typów yin. Jak ze wszystkim - zależy jakie to koronki/falbanki i do czego się przyczepione
Wg mnie w koronkach wygląda dobrze każdy typ poza classicami i naturalami. C po prostu potrzebuje minimalu a N tego, co jest w naturze a koronki raczej nie przypominają niczego co znajdziemy w przyrodzie.
Tylko, że koronki typów yang są inne niż yin. Podobnie falbanki. Na tych zdjęciach, które wrzucilyscie (sukienka czarna z koronką i jasna sukienka z falbankami - wg mnie to są stylizacje yang. Koronka jest dosyć geometryczna a te falbanki są bardziej żabotowe)

Ta sukienka jest wg mnie yang, nie tylko w kroju, ale koronka jest duża, ma geometryczne lub szarpane, ostre krawędzie. TO również yang. Duże oczka, poszarpana.

TO jest wg mnie "koronka" dla N, bo nie jest ornamentowo-zdobna, ale nawiązuje bardziej to etnicznych wzorów.

TO jest koronka yin, głównie TR i R. Jest drobna, ornamentowa i zdobna

Co do falbanek, można powiedzieć tak: żaboty, plisowania - yang, małe, lekkie falbanki - yin. To co raczej "sztywne", regularne, geometryczne - yang. A co zdobne i lekkie - yin.
Raczej YANG , raczej YIN
No to ja nie jestem ani C ani N, bo w koronkach wyglądam dobrze i mogłabym mieć same koronkowe bluzki
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora