Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-11-08, 19:43   #1667
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Dzwony to nie jedyna opcja dla R, im pasują też rurki z odsłoniętymi kostkami, albo spodnie z lekkim drapowaniem w biodrach (byle nie było "kancika") oraz z wiązaniami w pasie, kokardami (takie teraz można znaleźć). A spodnie z wysokim stanem to raczej takie coś miałam na myśli KLIK. Szeroki pasek może też być do swetra KLIK. A co do bluzki, to może wystarczy sam wzorek R KLIK.
Właśnie miałam pytać o te z wiązaniem, czy próbować np z takimi?
Dlaczego poleca się rurki z odsłoniętymi kostkami? Mi się one źle kojarzą.
Z wzorkiem tego typu mam koszulę o klasycznym kroju, no i chyba źle w niej nie wyglądam. Czy R może nosić koszulę kraciaste? Czy bardzo się to odradza?

Nie chcę nic nosić na siłę, dlatego piszę tutaj, żeby znaleźć jakiś złoty środek dla mnie te ciuchy są okej, na jakieś wyjście, okazję, sukienki fajne, no ale nie widzę się w takich codziennych stylizacjach. Prawie wszystkie bluzki są z baskinką, mają zdobienia, chimay mi podpowiada dobrze z tym wzorem, będę szukać rzeczy w tym stylu, bo do tej pory nosiłam np. paski, które nie są dla mnie i widziałam, że coś mnie przytłacza ale nie umiałam tego zdefiniować. Albo w domu wyglądały dobrze, a jak zobaczyłam się w innym lustrze albo na zdjęciu to było widać, że jest źle.
Też najchętniej nosiłabym to co lubię, ale duże bluzy robią że mnie bryłę a tego nie chcę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
navioe jest offline Zgłoś do moderatora