Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wrześniówki 2018 cz. 1
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-11-29, 20:55   #3592
chrupa
Zadomowienie
 
Avatar chrupa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: podwarszawie południowe ;)
Wiadomości: 1 269
Dot.: Wrześniówki 2018 cz. 1

Cytat:
Napisane przez XdMalgorzataxd Pokaż wiadomość
Moja znajoma to zaszala, bliźnięta rok po roku i obie pary. Twierdzi, że nie pamięta pierwszych trzech lat. Teraz tez ma ciekawie, cała czwórka od września do szkoły średniej- dwoje po gimnazjum i dwoje po 8 klasie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

Jesli z małą jest ok, dziecko zadowolone to sie nie martw i tym bardziej nie dokarmiaj. Poczekaj tydzien, sprawdz wage, dokarmiac zawsze zdążysz. Ja np do ukonczenia 1rż tylko podwoiłam swoją wagę. Zawsze byłam drobniutka. Moze Zosia też tak ma. Moja córcia, też Zosia wiecznie za mało ważyła, taki suchelec z niej był. Teraz weszław okres dojrzewania i się fajnie zaokrągliła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wow! A myślałam że moi sąsiedzi którzy mają tylko dwoje rok po roku mają przerąbane bo w tym roku właśnie mają jedno w 3 Gim a drugie w 8 klasie...


Wy się martwicie brakiem spania, a ja się zaczynam martwic że mały śpi za dużo o.o Starsza tyle nie spała, o nie. On od 2 dni wstaje koło 9, trochę się porozgląda i jakieś 1,5h później idzie spać. Pospi 1-2h i znowu trochę popatrzy i śpi dalej. W międzyczasie oczywiście przewijanie i karmienie ale to trwa krótko. Dziś po spacerze spał 3h, potem na pół godziny się obudził i spał kolejne 2h. Na noc zasypia późno bo około 22 i co 2,5-3h budzi się na karmienie i przewijanie. Ostatnio jakby mniej problemów z brzuchem więc mało co go noszę i bujam a więcej śpi sobie sam. A jak jest aktywny to jest taki spokojny że szok. Patrzy sobie na stojak z zabawkami albo rozgląda za starsza siostrą. Potem pomarudzi to pobujam chwilę, zasypia i śpi.
Oczywiście jak dziś pochwalę to jutro będę mieć sajgon [emoji14] ale nie wierzyłam że można mieć takie dziecko córka wisiała na cycku z niewielkimi przerwami, wymagała sporo uwagi (choć wydawało mi się wtedy że wcale nie tak dużo). Nie spała w dzień dłużej niż 40 minut, w nocy pobudki częste i wiszenie 1-1,5h na cycku. Jak poleżala chwilę sama to zaraz było marudzenie że źle. Nawet nie wiecie jak się cieszę że mam dzieci w takiej a nie innej kolejności. Po pierwszym dość wymagającym teraz mam raj! Jakby było odwrotnie to nie wiem jak bym starsze ogarnęła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
chrupcia nareszcie na świecie! 41+5/40
chrupek 32/40
chrupa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując