Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Terminacja ciąży cz.3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-12-20, 17:37   #1552
Maaagda8901
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 168
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

Cytat:
Napisane przez Megula8i8 Pokaż wiadomość
OtoJa90- ja urodziłam pod koniec 21t.c. powiem ci ze ja nie mogę narzekać na opiekę, też raz na parę godzin ktoś przyszedł zapytać jak się czuje i czy czuje że cos idzie, ale może też nie przyspieszali bo to był mój pierwszy poród. Później jak już zaczęły się mega silne skurcze to co raz przychodziły Panie i dolewamy mi kolejne dawki przeciwbólowych. Ale urodziłam bez ich pomocy- tego nie zaprzecza. Sam koniec był w gabinecie bo niestety dziecko nie wyszło całe. Po wszystkim jak poprosiłam o zobaczenie dziecka to położna przyniosła bez problemu. Partnera też wpuściły do salki żeby się z dzieckiem pożegnał. Najmilej wspominam Panią Marie ( jeśli dobrze zapamiętałam imie). Tak jak pisałam ci wcześniej- urodziła. Dopiero po 4 dniach. Krwawienie było jednego dnia a poród poszedł innego. Polecam chodzić i kucac- mi to pomogło na końcu żeby się wszystko rozciagnelo i poród zaczął.



Z innej beczki- słyszeliście że prof Dębski zmarł? Masakra....Ja "dzięki" niemu trafiłam na oddzial. A przyjechalam z Wroclawia szukać pomocy.
Słyszałam. Nie znałam go, ale dużo o nim czytałam przed samą T.
Dlaczego jechalas z Wrocławia do Warszawy? Nie chcieli Ci we Wrocławiu zrobić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Maaagda8901 jest offline Zgłoś do moderatora