Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - KWC - wątek do zgłaszania błędów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-12-21, 13:11   #810
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: NOWE KWC - wątek do zgłaszania błędów

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
Cześć,

mam wrażenie, że zniknęła część moich starych recenzji. Sa produkty, gdzie jestem niemal pewna, że recenzowałam je, chciałam wrócić do swoich wrażeń, a tu nic nie ma Recenzje piszę także dla siebie, żebym nie popełniała błędów zakupowych, poświęciłam temu trochę czasu i kicha... Odkryłam to przypadkiem, zaczęłam wyszukiwać inne produkty i tam też moich wpisów brakuje. Wątpię, by były zgłaszane i usuwane, bo nie łamię regulaminu, poza tym za dużo ich zniknęło.
Zajrzałam do moich głęboko ukrytych kapowników i widzę, że z twojego konta usuniętych zostało dokładnie 10 recenzji - wszystkie między marcem 2013, a lipcem 2015 roku. Niestety nie zapisały się informacje kto i dlaczego je usunął (mogę tylko przypuszczać, że olejek być może został usunięty w 2014 r. za nieregulaminowy czas używania, co do reszty nie wiem, bo mieliśmy tu czas, kiedy recenzje mogły usuwać ze swojego konta same użytkowniczki, bez śladu i wpisywania powodu).
Są to w kolejności od najwcześniej usuniętej:
Giorgio Armani, Emporio Lei / Elle /She /Ella EDP
Comme des Garcons, Series 3: Incense, Zagorsk EDT
Avon, Planet Spa, Provence Lavender and Jasmine, Overnight Facial Oil (Nawilżający olejek do twarzy na noc)
Thierry Mugler, Angel EDP
Christian Dior, Miss Dior EDP
Hugo Boss, Jour pour Femme EDP
Bell, Air Flow, Lotus Effect (Lakier przepuszczający powietrze)
Fendi, Fan di Fendi EDP
Thierry Mugler, Alien EDP
Hermes, Eau Claire des Merveilles EDT

Tych recenzji szukasz?
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda

Edytowane przez Noor
Czas edycji: 2018-12-21 o 13:15
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując