Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-01-15, 22:07   #1285
mindless
Zakorzenienie
 
Avatar mindless
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Sweet Home Alabama
Wiadomości: 16 257
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez JoannaP90 Pokaż wiadomość
Hej Mindless, nie ja nie czułam praktycznie żadnego ciągnięcia,gniecenia. Trochę bolały mnie plecy między łopatkami od leżenia przez kilka pierwszych godzin. Łącznie zjadłam może 3 ketonale a tak to czuje się super,jakbym w ogóle nie przechodziła operacji dziś zeszła mi opuchlizna prawie do zera. Mam pełne czucie w piersiach i w ogóle jestem w skowronkach. Włosy umylam a mam długie do pasa. Oczywiście delikatnie z głowa w dole , ale bez problemu bo nic mnie nie boli. Cieszę się ,ze nie mam tego odczucia , ze to sztuczne i obce elementy w moim ciele. Dotykam ich i czuję że są moje,choć jeszcze twarde , ale już coraz bardziej miękkie a to dopiero 4doba.

Zuzka naprawdę pięknie się prezentuja. Takie w sam raz..

Cinamona no obłęd w tych koronkach Idealne są , mam nadzieje ze moje będą się choć podobnie prezentować !
Wow! Aż zazdroszczę, bo mnie boli nawet jak oddycham i co 3 godziny biorę przeciwbólowe, a i tak boli, ciągnie i gniecie mnie cały czas. Jak widać każdy przechodzi to inaczej. Super, że Ty się tak świetnie czujesz.


Sent from my iPhone using Tapatalk
mindless jest offline Zgłoś do moderatora