Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-01-17, 15:56   #1289
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez cinamona Pokaż wiadomość
Hej hej



Mindless najgorsze 3 pierwsze dni. Teraz z każdym dniem będzie coraz lepiej.

Ja czucie w prawej brodawce mam od samego początku, lewą czuje ale słabiej. W górze piersi też mam w miarę normalne czucie. W dole piersi coś czuje słabo jeszcze ale myśle że czucie wróci niedługo.

No i już czuje je jak moje



Nadzieja87 ja na początku chciałam anatomiczne ale lekarz mi powiedział że lepiej będą wyglądały okrągłe, które ładnie wypełnią pustą górę.

Ty masz duże te zwisy? Będzie potrzeby lift?



U mnie właśnie mijają 2 tyg od op.

Wieczorem zrobie sobie fotkę z tej okazji.



Gdzieś od tygodnia mam krostki na dekolcie i kurcze swędzą. Ponoć czasem tak jest po op piersi. Ciekawe kiedy zejdzie bo trochę mnie to już denerwuje i nie wiem czy jest jakiś sposób żeby szybciej zeszły.



Teoretycznie wg wytycznych mojego doktorka mogłabym już zacząć spać na boku ale jakoś jeszcze się boję. Do tego właśnie boki najbardziej czuje, są lekko bolesne.

Dzisiaj chce spróbować spać na płasko bo cały czas śpię w pozycji lekko uniesionej gdyż wcześniej plecy mnie na płasko bolały.
JA to wgl jestem dobra.. na początku chciałam okrągłe, później anatomiczne, a teraz znowu okrągłe, ale biorąc pod uwagę to ze chciałabym miec okrągłe piersi od góry to zostanę już przy tych okrągłych

co do podniesienia cycków, no wg mnie będzie to konieczne, ale zobaczymy co powie doktor

Wgl strzeliłam foty i chciałam wrzucić do galerii,żeby wiadomo bylo o czym mowa, ale kurcze akurat przed okresem jestem i wiadomo cycki sa pełniejsze i przekłamują rzeczywistość wiec jeszcze chwile sie wstrzymam z pokazywaniem
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora