Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zycie w Ameryce...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-19, 02:56   #2423
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość
CzarnyElf, gratuluje nowej pracy!!! Mowilam, ze bedzie dobrze Niech Ci sie milo i dobrze pracuje na nowym miejscu

Zaaaabcia, ciesze sie, ze baby shower sie udal. Zdjecia sa bardzo ladne - i to body z polska flaga i napisem "Polska" jest ladne

hmmm... nie slyszalam o tym, ze 7 prezent oznacza ze dziewczyna ktora go dala nastepna zajdzie w ciaze Zycze Ci, aby to sie sprawdzilo
Ale z kolei zaczynam sie martwic, bo na moim baby shower byly same stare babcie po 70 lat i wyzej, wiec martwie sie teraz, ktorej to prezent byl 7 i ktora teraz oczekuje potomstwa

Dziewczyny, a ja dzisiaj juz zalatwilam sobie driver's license. Dostalam narazie taka kartke, z ktora juz moge jezdzic, a w ciagu 3 tygodni ma przyjsc juz normalne driver's license. Bardzo sie ciesze z tego powodu

CzarnyElf - ja rowniez dolanczam sie do gratulacji

kurcze to ladnie mnie wycyckali specjalnie mi tak zrobili bo napewno zapamietali jak wchodzilismy z prezentem jaki papier mielismy a to cwaniaki eee nie ja jeszcze chyba dzieci nie chce no ale jak by sie "trafilo" to czemu nie wsumie
hahahah no wlasnie to Ty lepiej podzwon po tych babciach i popytaj u ktorej nastepne Baby Shower

to jak kiedy przyjezdzasz do NY ??
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora