Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - BUM! Mamy prezydenta...
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-26, 19:25   #950
Pralinka
Rozeznanie
 
Avatar Pralinka
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 700
GG do Pralinka
Dot.: BUM! Mamy prezydenta...

Cytat:
Napisane przez Mroofcia
Jeszcze jedno:
Skąd Ci się wzięło: "Profesor - jako nazwa stanowiska pracy na uczelniach wyższych... padaka. Nie ma czegoś takiego jak "profesor" w ujeciu "stanowisko pracy" sorka tu się naprawdę uśmiałam, oki nie bede komentowac reszty tego co ktoś sobie w Wikipedii napisał(jakby ktoś nie wiedział, to tam każdy może dodać co chce i nie należy się sugerowac takim źródłem a napewno juz nie starać się na siłę kogoś uświadamiać ).
Z ustawy, do której linka nam łaskawie raczylas podać:
"rektor może być wybrany także spośród osób zatrudnionych w tej uczelni na stanowisku profesora nadzwyczajnego" (artykuł 72)

Bez komntarza.

Nie wiem, dlaczego nie masz szcunku dla Wikipedii. Jesli znalazlas tam jakas bledna informacje - popraw ja. Mi sie jeszcze nie zdarzylo... Nie mysle, ze redagowaniem internetowej encyklopedii zajmuja sie połglowki ( w ramach hobby ) i pisza tam co im slina na jezyk przyniesie. Wiec nie obrazaj tez ludzi, ktorzy zbieraja informacje i udostepniaja je innym Internautom.

Jesli znalazlas bledy w Wikipedii - pokaz je nam na dowod , ze Wikipedia jako źródlo definicji (oczywiscie zadne naukowe zrodlo, ale za to bardzo praktyczne) jest niewiarygodna. A jesli takich bledow nie znalazlas- powinnas milczec.
Pralinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując