Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-03-08, 18:25   #17
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Ja będę chciała kupić . Nie wiem czy tak od razu jak tylko wejdzie, ale mam ją na liście do zakupu.
Zrezygnowałam za to z zakupu Hudy New Pink.
A ja sięgam po New Nude bardzo często, te metaliki są idealne dla mnie gdy chcę blink-blink na oku, choć plameczkę na środku powieki. Czyli prawie codziennie A i maty niezgorsze, takie neutralne, do każdego właściwie mejkapu pasują u mnie.
Za to Riviera to pierwsza paleta od ABH, która mnie absolutnie nie interesuje. Pomacam pewnie, gdy już rzucą stacjo, ale ten zestaw kolorów wyjątkowo tandetnie - jak dla mnie - się prezentuje. Takie losowe jakieś są, papuzie, ale bez wdzięku. No nie wyglądają razem ładnie, ani jak przemyślana kompozycja. A lubię mocne kolory, ale jednak z jakąś myślą przewodnią.
Mam za to jedną nowość do polecenia - krem CC od It Cosmetics, wersja rozświetlająca. Jaki to fajny produkt jest!
Kryje mocniej niż większość kremów tonujących, rozświetlenie jest bardzo delikatne. Przemiły w konsystencji - jakbym nakładała na twarz krem pielęgnacyjny, nie kolorówkę. Nic nie wyczuwalny na twarzy, ale nie tłusty też. Czuję, że świetnie się sprawdzi i latem, zobaczymy.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora