Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-12, 14:02   #2754
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Kafkazmlekiem Pokaż wiadomość
Ja mówię, że profesjonalizm jest u mnie na pierwszym miejscu Nie ważne, że tak naprawdę potrafię ryczeć w kiblu albo w domu jak bóbr
Więc profesjonalizm i opanowanie a po pracy szaleję na zakupach i spotkaniach ze znajomymi (na kawie!)
Ja też tak mówię plus, że zawsze staram się zrozumieć drugą stronę, dobra praca zespołowa to podstawa. Choć w rzeczywistości lubię pracować sama i kompromisy mi są raczej obce jak uważam, że mam rację.

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Mahdab Pokaż wiadomość
Dziewczyny ale to nie jest do końca jak piszecie. Traci się 500 zł za pierwsze dziecko, więc to nie tak że się wyjdzie na 0. Jakby tak było to też bym się ostro zastanowiła czy mi sienoplaca chodzić do pracy. Ale to chyba jest tak, że tracisz masz 3 dzieci czyli dalej masz tysiąc + 2.5 na przykład z pracy czyli jest 3.5. A żeby mieć na to 1 dziecko to i tak musi jeszcze mąż zarabiać jakieś minimum, więc w tym momencie ten zarobek z pracy się przyda. Czy ja źle rozumuje?

Maggie I dla mnie jak ktoś chce coś za nic to jest roszczeniowy, zawsze mi się nie podobało, gdy matki uważał, że im się należy
emerytura i inne świadczenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla mnie tak samo
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora