Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-20, 08:09   #4919
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Olilili Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj dostałam - kod 7B01 wyszło ,ze z poczatku 2007 bodajze luty juz nie pamiętam

Dzieki bardzo. A jak pierwsze wrazenia? Napisz prosze bo tez sie zastanawiam, ale mam juz tyle rozy i w dodatku wszystkie sa rozowe! :roll eyes:



Cytat:
Napisane przez mmagdaa_p Pokaż wiadomość
to jeszcze nic, mojej koleżance buchnęli na poczcie odtwarzacz mp3, a że przesyłka mimo że polecona a nieubezpieczona to oddali jej tyle co za znaczek

tak robią niestety
No to Twoja kolezanka dala sie wrobic, ze tak powiem, jak list jest polecony to Poczta ma obowiazek zwrocic jakas tam kwote, nie pamietam ile, ale chyba tak jak pisala Kate, ze ok 120zl. Ja wysylam tylko poleconymi i zazwyczaj priorytety, i odpukac, nic mi nie zginelo. A do mojej babci ostatnio przyszla kartka znad morza w kopercie (taka karteczka z zalaczonymi muszelkami za kawalkiem plastiku wiec koperta byla lekko wypukla) i koperta byla na wpol otworzona!!! Sami zlodzieje na tej poczcie normalnie.




Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
moze ich sadem postraszyc?
Zeby wniesc sprawe roszczeniowa do sadu wartosc skradzionej rzeczy musi chyba przekraczac 200zl.



Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Dostałam wczoraj cień Shiseido Hydropowder H12 Lemon Sugar. Bez postoju w UC

I jak pierwsze wrazenia?
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora