Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-04-04, 10:10   #545
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła
 
Avatar UNIKALNA1983
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 15 518
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez Penny90 Pokaż wiadomość
A próbowałaś Aqua Nude? U mnie on jakoś najbardziej z Guerlain się sprawdza

Za to 2 tygodnie temu zachwycałam się nowym Diorem w wersji Glow i dzisiaj mój zachwyt poszedł się paść, nałożyłam na buzię o 13 i było cudnie, aktualnie w niektórych miejscach zlazł, a w innych się zważył. Okropność.


Ja po takiej fazie na sok marchewkowy jedyne co miałam to przebarwienia na skórze między palcami i na dłoniowej części rąk
.

Oooo! Właśnie, miałam tak samo :P
Aqua nude jest boski. Jest super bo lekki a bardzo ładnie kryje no i zapach[emoji7]. Trwałość bardzo dobra. Pisałam już ze podobno ten nowy dior jest kiepski. Kumpela z Sephory mówiła, ze klientki narzekają a i one same po przetestowaniu są rozczarowane.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
na szczęście

oj długo, już ze 2-3 miesiące będzie. ..


No właśnie, musze się opanować
Niestety mam coś takiego od zawsze, takie manie żywieniowe. Przez kilka miesięcy mam ochotę na jedną konkretna rzecz. I ciężko mi sobie odmawiać tej przyjemności, bo tak ogólnie to nie jestem wielką fanką jedzenia... dopiero jak mnie coś najdzie

I chyba mam po prostu szczęście, że mnie tak wyzłociło na gębie i ze żadnych plam nie mam. Może miałam dobre warunki wyjściowe, z natury jestem taka szaro oliwkowa...

Dziewczynki, czy macie jakiś sprawdzony sposób, żeby szybko się pozbyć skórek z twarzy? Moja córka po różnych kuracjach ma masakrę skórkowa i taka przesuszoną cera.... myślę o jakimś peelingu enzymatycznym plus mechanicznym, tylko czy to dobry pomysł? I żeby tak jednorazowo udało się wszystko usunąć, za y dzień egzaminy, nie chcę jej teraz rozpraszać ...

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------



Nadmiar witaminy A może obciążać wątrobę.
(Ja też nie polecam Kubusia
Mnie bardzo pomaga savon noir na skórki jako maska. Nakładam na ok. 20 min. W ogóle bardzo mi sie cera poprawila bo tej maseczce. Pierwszy raz nie mam tak wymeczonej skóry po zimie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UNIKALNA1983 jest offline Zgłoś do moderatora