Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-04-17, 10:29   #1091
Madzikson
Raczkowanie
 
Avatar Madzikson
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 58
Dot.: Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.IV

Korah wiem, że jesteś ekspertką bo prześledziłam wątek Mega wielkie gratulacje za to!

Chodzi mi właśnie o dokładniejszą analizę – co jest humektanem ( nawilżaczem), a co konserwatem, co może podrażniać itp. Rozbicie tego na większe drobne.

Co do Medexa – znalazłam jeden jedyny krem w wątku ( ale inny niż te co ja wysłałam) gdzie ktoś wypowiedział się, że jak na ta cenę to nie warto go kupować bo zawiera w sobie podstawowe nawilżacze, które można spotkać w innych kosmetykach.

Pod tym kątem chciałabym ocenić te wszystkie produkty? Może Colway też nie jest wart uwagi?

Kochana przepraszam, że tak naciskam ale zbierałam materiały do tego posta trochę czasu , chciałam do tego podejść na poważnie i naprawdę , naprawdę mi zależy

Trochę tych rzeczy jest więc na spokojnie mogę poczekać na odpowiedz, jeśli miałabyś wolniejszą chwilę. Proszę czy mogłabyś się głębiej przyjrzeć analizie tych składów?

P.S Mocno też zastanawiam się nad kosmetykami z Biochemi Urody ( mają tam krem na naczynka) – ale to już na oddzielny temat
Madzikson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując