Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-18, 12:06   #3984
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez andra Pokaż wiadomość
Jeżeli propozycja przesunięcia okaże się prawdziwa, no to co, albo się zgadzasz albo grzecznie podziękujesz i pójdziesz swoją drogą
Wiesz już co zrobisz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie mam pojęcia.
Zależy od kilku czynników.
Czy dostanę nowe warunki i jakie, myślę porozmawiac o tym za ok miesiąc.
Czy znajdę w tym czasie inna interesująca pracę.
Jeśli nie, podpisze umowę i zobaczę co dalej, być może będę dalej szukać pracy.
Ale zrobili mi wielkie świństwo.


Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
A skąd [emoji16] w stolicy byłam może 3 razy w życiu [emoji14] ale nie urzekła mnie.
Sprzątanie ewentualnego domu też mnie przeraża, bo obecne 37mkw czasami nas przerasta, lecz nie będę się tym martwić na zapas [emoji23] mąż lubi pracę dookoła domu, dla niego to hobby i sposób na relaks. Ja najwyżej wspomoge się jakaś panią w środku [emoji23]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie jest tak źle [emoji39]
Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
Dziewczyny poszłam za Waszymi radami i dziś przyyatakowałam przystojniaka w pracy

Poszedł do kuchni i zamknął drzwi za sobą. No to ja się tak wahałam wahałam a po pewnym czasie stwierdziłam ze "a co mi tam" i polazlam tam. Jadł (sam) akurat kawałek ciasta, które przyniósł nowy typ jako "ciasto wkupne" . I mówi „na zimno zdecydowanie lepszy!” A ja „ja jadłam rano wtedy jeszcze tez był OK”. I mówię „a Ty co? Zamierzasz jakieś ciasto na odchodne zrobić?”. A on „nie no, predzej na piwo zaproszę”. A ja „dobrze, w takim razie czekam na to zaproszenie ” i uciekłam!


może być?

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

stotek gratulacje! masz już ten eta za sobą teraz wypoczyyywaj
Super. Tak, że nie wiadomo ani troche czy to jest po koleżeńsku czy jednak coś więcej. Tak lubię [emoji39]

Cytat:
Napisane przez gregia Pokaż wiadomość
Nie wiem jak u was, ale u mnie cisza. Może już firmy żyją świętami i jakiś będzie odzew od wtorku
Mi się wydaje, że w moim przypadku firmy już rzadko kiedy się do mnie odzywają, bo widzą , że nie pracuje od paru miesięcy i to ich zniechęca do mnie... Znów mam chyba dołujące samopoczucie.
To nie wpisuj w cv, że nie pracujesz i z głowy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora