Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kwietniówki 2019 - cz.4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-05-11, 05:21   #3335
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez pajka03 Pokaż wiadomość
Zapomniałam Wam napisać, wczoraj była położna, Pola waży juz 4 kg! Przy wypisie miała 3040 więc mega się cieszę, że tak pięknie przybiera. Jutro kończymy 4 tygodnie [emoji7][emoji7][emoji7]

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Wspanialy wynik u mojego Szymka tez kilogram w miesiac i pediatra mowil, ze swietnie wychodzilismy ze szpitala z waga 2800, po miesiacu 3800 a dzis w 5 tygodniu 4117 Jestem z siebie dumna, ze moje mleczko mu sluzy 🤩

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

Ciesz sie, ze chce smoczka, chociaz cos Ci ratuje nocki, bo moj pluje smoczkiem i wyje ale za to regularnie wcina swoje raczki mega jest ta potrzeba ssania u takich maluchow.
Na hemoroida nie pomoge, pewnie jestes jeszcze w szpitalu, niech cos Ci doradza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No pięknie i Szymuś i Pola przykoksili! Jednak to duma dla mamy, że jej mleko jest w stanie tak utuczyć☺
Cytat:
Napisane przez NibyNic Pokaż wiadomość
Hej.
Dzis ciezki dzień i weekend nie będzie lżejszy. Mlodzik mało dzis spi a jak juz to na raty a jutro i w niedzielę przyjmujemy gości. Udało mi się zrobic 2 ciasta, trzecie w trakcie, oby udało mi się posprzątać.

Listopadowa - pytałaś o skierowanie. Na razie nie mam. Położna mówiła, że lekarz wystawi ale on stwierdził, że jeszcze zaczekamy bo to nie takie oczywiste a i tak jakiekolwiek rehabilitacja dopiero po 3 miesiącu. Zalecił póki co masowanie.
Perfekcyjna Pani domu☺
Cytat:
Napisane przez NuFCia Pokaż wiadomość
U nas też były przez chwilę zielone kupy, ale położna powiedziała że to nic takiego. Potem przeszło, czasem są takie częściowo zielone



Gratulacje jaki dłuuuuugi - chyba najwyższe dzieciątko na wątku?
Zazdroszczę znieczulenia, ja w pewnym momencie myślałam że padnę z bólu. Też się wydzierałam, jeszcze przed partymi



Siostra cioteczna mi powiedziała że była ostatnio w nocy na Kopernika bo ją prąd kopnął i odesłali dziewczynę, której wody odeszły bo od 5 dni nie mieli już miejsc



Dobrze że to nie napęd na 4 koła bo wtedy trzeba chyba wymienić wszystkie



4 z 13 kg ciążowych, waga mi stoi w miejscu już długo ogólnie mam do zrzucenia ponad 7kg
Ja jestem na diecie 2300 od tego tygodnia + szklanka mleka z femaltikerem, ale pierwsze dni to masakra bo mnie do słodkiego ciągnie. Dzisiaj jest pierwszy dzień gdzie jeszcze nic słodkiego nie dojadłam. Ale ja mam wrażenie że to bardziej kwestia psychiczna niż rzeczywiście głodu bo nawet jak zjem dużą porcję to chwil czuję się przejedzona ale szybko mi przechodzi



Ja pisałam do gabinetu gdzie chodzę czasem na różne zabiegi i przy kp na rozstępy nic nie mogą mi zrobić, tak samo jak nie zrobią zabiegu z mikrodermabrazją
Pomaga faktycznie coś ten bio-oil? Bo nie wiem czym to smarować. Mam te malutkie na brzuchu i z boku piersi



A dużo krwawisz?



Potwierdzam, nic nie mogę przyzwoitego znaleźć do ubrania. Na H&M prawie wszystko takie babcine, na zalando wszystkie zdjęcia na kobietach w ciąży (co mnie zniechęca) albo drogie. Patrzałam na takie normalne ubrania i też nic nie mogę znaleźć
Zamówiłam jedną kieckę z H&M taką do karmienia to się okazało że rozmiar M jest za duży (a prawie wszystko stamtąd jest na mnie dobre w tym rozmiarze). Wzięłam jeszcze jedną bluzkę całkiem ładną, ale jest biała i się zastanawiam czy to dobry pomysł



Polecam czopki Hemorectal, maść Procto Glyvenol i na sam początek syrop Lactulosum U mnie po tych hemoroidach gigantach nie ma już śladu. A zaraz po porodzie to nie wiedziałam czy mnie bardziej boli nacięcie czy te hemoroidy


Wczoraj była położna i dobiliśmy do 4200g

Dzisiaj byliśmy na krótkim spacerze po pieluchy w Rossmannie. Dopiero z wózkiem widzę jak miasto i sklepy są niedostosowane do wózków - pomijam taki dla dziecka bo to jeszcze jako tako idzie przejechać czy wejść gdzieś - ale współczuję osobom niepełnosprawnym które chcą się poruszać samodzielnie Tragedia w niektórych miejscach jest
Tak już wiem, że to normalne

Z tym Kopernika to się nie dziwię. Ja dzięki temu, że mam lekarza zajelam ostatnie miejsce na porodówce z rozwarciem na opuszek gdzie mieli miejsce na 2 faze porodu ;-) Baby boom tam istny. Brak miejsc na sali poporodowej - sama po porodzie lezalam na porodowce.

A felmaltiker pijesz codziennie? W ogole jak dziewczyny pobudzacie jakos laktacje?
Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
NUFCIA biale bluzki nie takie zle... Jak Cie obrzyga mlekiem to nie widac [emoji85]


NIBYNIC co pieczesz?


Ja bym tylko slodkie jadla aktualnie. Nie umiem sie opanowac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja muszę mieć slodkiedo kawy...croissanty z lidla rządzą😎
Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
Właśnie te czopki mi zaczęli dawać i maść kazali kupić mam nadzieję, że jakoś ogarnę ten temat, bo trochę mnie to coś przerazilo [emoji6] po jakim czasie mniej więcej się wchlonely?

Jeszcze co prawda nie wyszliśmy ze szpitala i prawdopodobnie wyjdziemy w niedzielę, ale muszę powiedzieć że póki co jestem bardzo z wyboru zadowolona. Personel naprawdę profesjonalny, codziennie przychodzi do mnie np doradca laktacyjny, fizjoterapeuta i faktycznie robią obszerny wywiad, pokazują ćwiczenia, badają mięśnie brzucha głębokie, jakie rozejscie jest prostych itd. Dziś trochę orzeciaglismy przerwę z jedzeniem i mieliśmy ponad godzinę mega problem młodego dobudzic, też nam super pomogli. Takich rzeczy wogole nie spodziewałam się ze strony szpitala. Jedynie jedzenie słabe, ale jakby to oczywista oczywistość [emoji12]
A wogole koniec końców tż był cały poród i przecinal pepowine a nie planował większość ciąży, choć pod koniec się łamał już. Ciesze się że pomagał i był


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie miałam Ci zadać pytanie czy zadwolona jesteś ze szpitala! I bardzo się cieszę, że tak 😉 fizjo i doradca laktacyjny super sprawa. Na koperniku takich rewelacji nie ma. W ogole te polozne na noworodkach takie sobie. Przysluge nam robily, że sie rzadko pojawialy. Za to z porodowki jestem bardzo zadowolona!


Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
Ogólnie niby widział więcej niż powinien, ale że to nieważne. Sam powiedział, że sobie nie wyobrazal już, żeby miał za drzwiami stać wtedy. Wogole widać że się bardzo zakochał w synku, a mnie mega wspiera ze wszystkim. Cudownie mieć takiego meza [emoji7] nie miałam wątpliwości co do tego, że się będzie spisywać jak nalezy, ale jednak przeżywać to wszystko razem to co innego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas teraz będzie się zaczynać pepkowka rodzinna i my się chyba połączymy przez wideo na tel, żeby wszyscy goscie trochę mieli relacje live co u Olka na dużym tv
Brawa dla tżta! Są emocje co 😍😍😍 tez doceniam obecnosc swojego. Świetny pomysl z tym live'fem z Olkiem 😁
Cytat:
Napisane przez Lisek_kartezjanski Pokaż wiadomość
Ja jak zwykle z opóźnieniem pisze...

Agassek - córa w przedszkolu super, dzisiaj zdecydowała ze starczy tej adaptacji z tata i została na 5h sama 😊Siedzą tam w tym lesie dzień w dzień, a ze u nas ciagle leje, to tz twierdzi ze odbierając trzeba skrobać z błota zeby sprawdzić, które dziecko twoje 🙈

Tylko ja myślałam ze ona się tam wyszaleje i w domu będzie spokój, a ta się jeszcze bardziej nakręca tylko 😁 dzisiaj jeszcze 3h po ogrodzie skakała wrzeszcząc, ze jest błotnym potworem 🙈

A Twojej jak idzie?

Co do ubrań to ja mam w czym chodzić, ale niestety są to ciuchy ciążowe 🙄Na ściąganiu szwów położna mnie opieprzyła za ciasne spodnie i majtki zachodzące na bliznę, ze to się będzie zle goić. Wiec przeprosiłam się z ciążowymi legginsami i obleśnym rozciągniętym dresem Trudno, wole się przemęczyć te 6 tygodni niż całe życie z brzydka blizna...

Tereska super pomysł z tym wisiorkiem, należy Ci się 😊A mnie mój mąż zastrzelił pomysłem, ze on by chciał coś takiego w wersji rodzinnej, tzn niekoniecznie wisiorek ale coś symbolicznego. I mam zagwozdke co by to mogło być, bo szczerze mówiąc uważam ze na facecie każda bizu wyglada do doopy 😶
Skrobać z błota😂😂😂
Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
Przejrzałam garderobę z przed ciąży i wchodzę tylko w jedne dżinsy. Pozostałe spodnie niestety nie dopinają się w pasie przez obwisły brzuch. Wydaje mi się, że tej skóry nie da się pozbyć, no chyba, że u doktora Szczyta 😉U nas właśnie też tż miał wyjść na koncowce porodu, tak ustalaliśmy, ale z uwagi na dramaturgie został i mnie cały czas wspierał 😍Chyba umarłabym tam sama. Wogóle mam foty z porodówki- wtedy jeszcze lajtowo- siedzę z telefonem na fotelu podpięta pod ktg, a drugie jak leżę i wdycham gaz rozweselający 😁



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj ja też mam, ale fote jakby mi chcial zrobic z gazem to chyba bym w telefon rzucila.


Dobry dzien☺
Wczoraj byliśmy troche poza domem. Musialam kupic biustonosz, no nie powiem miseczka F mnie zaskoczyla 🙈

Jak wróciliśmy to mała od 15stej praktycznie caly chciala cyca, jak zasypiala to co rusz ją coś wybudzalo, rzucala sie raczkami - spiworek nie pomogl, pampers suchy. Tż wpadl, że moze kupa ją meczy, wiec ponosilam, pomasowalam brzuś, polozylam na brzuchu i poszla! I usunęła. Rano też marudzila, chcialam jej pampka sprawdzic, ale miala zgona no to polozylam ją na brzuszku i dospala tak 2h.

Dziś jedziemy na darmowa sesje ☺



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując