Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Inglot
Wątek: Inglot
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-21, 11:24   #336
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Inglot

fuksja: wkleje potem, teraz jestem w pracy

liner mam śliwkowy, jestem zadowolona, ale tak nie do końca - szybko zasycha na powiece i na pędzelku przez co nie można zrobić poprawki jesli się krzywo namaluje Liner nakładam przed nałożeniem cieni, wiec moze sie troche osypac na kreskę, czasem sie przypadkowo najedzie na kreske i tez jest problem zeby zrobic II warstwę kreski Kreska zrobiona po nałożeniu cieni tym bardziej odpada, bo od pyłków cienia gęstnieje i się źle maluje.
Nie mniej jednak godny wypróbowania

pedzelek mam ten cienutki (nie ścięty) i dobrze się nim maluje. Trzeba go jak najszybciej umyć po uzyciu bo liner zasycha i ciezko go zmyć

Za to bibułek nie mam zastrzeżen Są one "gumowate" (takie jak kiedys w Avonie) a nie papierkowe. Pod wpływem sebum bibułka staje sie przezroczysta, są "pojemne" O wiele lepsze niż z Essence z serii Urban Jungle (one są papierkowe i musiałam użyc 2 bibułki choć nie przetłuszcza mi się aż tak bardzo skóra)

Vibesko: wydaje mi się że są wszędzie za tą cenę, bo wchodzi nowa kolekcja (nie wiem czy tylko nowe opakowania czy wogóle coś nowego). Aha - za 9 zł są nie te z których można robić paletki
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora