Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Big Brother-powrót po 18 latach
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-05-30, 13:15   #618
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Big Brother-powrót po 18 latach

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
No, sprawdzilam i mowie, ze nie wiem czy on tak przytyl. Juz wchodzac mial brzuszek, ale moze to ja nie znalazlam sensownych zdjec.

Skoro wszyscy zauwazyli, ze ciagle cos je, duzo wiecej niz reszta, to normalne, ze sie czepiali. Jak byla ta akcja, ze wziela czyjes grzanki z tostera, bo byly, to wzielam. Ja tez bylabym zla. Sama mowila, ze duzo je, wiecej niz inni, wiec nie dziwi mnie, ze ludzie z domu jej to wypominaja skoro maja niedobor jedzenia, mimo jakiegos jej niezdrowego stosunku z jedzeniem.

No, ok, ale Kasia caly czas gadala jak to ona przytyla, jak to ona grubo wyglada, sama zwrocila uwage na ten problem, to nic dziwnego, ze ludzie podlapali. Tym bardziej, ze duzo osob jej nie lubilo, no to posypaly sie komentarze. No i ona ma taki niefortunny sposob tycia, ze idzie w nogi, twarz i ramiona, wiec od razu widac (sama tak tyje). Igor pewnie tyje w brzuchu i w boczkach, az takiej roznicy u niego nie widze. Zreszta jak jest od Kaski wyzszy te kilkadziesiat cm to tez duzo mniej to pewnie widac, nawet jesli przytyli tyle samo. Szczerze mowiac to gdyby nie Ty, to nawet nie zwrocilabym uwagi, ze przytyl. Masz jakies zdjecia, na ktorych to widac?
Tutaj są PrtSc z początków. Najlepiej porównać sobie z obecnym streamem, bo w ostatnich odcinkach ciężko złapać ujęcia z tej samej perspektywy. Warto zwrócić uwagę na to, że jest to osoba o dużej masie mięśniowej, trenująca sobie w BB, dodatkowo popalająca, co pozwala trzymać stałą wagę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bb1.jpg (64,8 KB, 95 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bb2.jpg (86,2 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: png bb3.png (545,3 KB, 95 załadowań)
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując