Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - za dużo myślę i wyobrażam sobie scenariusze
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-06-05, 13:21   #59
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: za dużo myślę i wyobrażam sobie scenariusze

Cytat:
Napisane przez januszpolak Pokaż wiadomość
Może przesadziłam, ale ostatnio mam dużo doświadczeń agresji (biernej i czynnej) ze strony ludzi, do których idę nie dla przyjemności, ale coś załatwić. Więc jestem wyczulona i trochę zaczynam się bać, że jak gdzieś polezę, to znowu dostanę po głowie. Może ty i thirky macie inne doświadczenia po prostu. U mnie nie ma dnia, żeby nie spotkały mnie wulgarne zaczepki na ulicy, przyspieszające samochody, tarasujące drogę samochody, agresywne pokrzykiwania za to, że żyję. Mówię o tym, co dzieje się codziennie. Kilka dni temu dodatkowo nakrzyczała na mnie jakaś losowa kobieta, którą mijałam, że nie wie jak odczepić swój balkonik i mam jej natychmiast pomóc. Nie wiedziałam jak, więc poprosiłam inną kobietę, która w tym miejscu pracowała, i wtedy pani zaczęła wykrzykiwać na tamtą że ma natychmiast jej zrobić. Żeby jeszcze ludzie byli po prostu neutralni, to byłoby świetnie. Nie oczekuję, że ktoś będzie trzymał sztuczny uśmiech, ale fajnie byłoby, gdyby nie krzyczał na mnie że jestem chyba idiotką (ostatnia rejestracja w POZ), bo zapytałam, w którą rubrykę coś mam wpisać.
Wiesz co ja zawsze sobie myślę że po prostu ta praca jest bardzo trudna, ciągły kontakt z ludźmi, ciągle musisz tłumaczyć to samo, każdy w końcu nie wytrzyma i oberwie się przypadkowej osobie. Wiadomo że fajnie jakby nikt na nikogo nie krzyczał ale myślę że trzeba się znieczulić po prostu na takie sytuacje, każdy ma prawo mieć gorszy dzień albo być już po prostu sfrustrowany praca, trzeba zachować spokój załatwić co się chce i elo
Jak ktoś na ulicy się zaczyna chamsko czepiać to dopóki mnie nie próbuje dotykać czy szarpać to po prostu idę dalej i się nie odwracam, szkoda mi czasu i nerwów
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując