Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-06-12, 10:15   #846
aga019
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 708
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez Iwonexx Pokaż wiadomość
Wlasnie sie zastanawiam czy juz tam nie wyladowalas.. a tu jeszcze wielkie oczekiwanie[emoji7] [emoji6]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czuje że do końca tygodnia będzie po wszystkim i wkroczymy w lipcowki [emoji16]
Cytat:
Napisane przez majeczka0123 Pokaż wiadomość
U mnie 60 dni do terminu [emoji85] prasować mi sie nie chce a i jeszcze pare pralek mam do zrobienia.

Poza tym odświeżyć wózek [emoji85] no i pokoik do zrobienia. A i fotelik do kupienia. Ale chyba nie jest źle?
Bardzo dużo masz [emoji6] my poszliśmy zamówić fotelik a okazało się że przyszła dostawa i od ręki dostaliśmy i tak od 2mc czeka sobie. Raz dwa i będziesz mieć wszystko gotowe [emoji4]
Cytat:
Napisane przez Meamia Pokaż wiadomość
O no widzisz. I jaką macie pogodę? Też kiedyś mieszkałam w Holandii przy granicy z Niemcami, koło Papenburga
Teraz już parę lat mieszkam na samej górze nad morzem w prowincji Friesland.




Jesteś pewna? Na weekend mogę się zamienić. W tygodniu w pracy aż tak nie potrzebuję upałów. W ogóle załączam Wam nasze prognozy. Normalnie wczesna wiosna [emoji23]Załącznik 7679348

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
Choć ze dwa dni chłodniejsze u nas by się przydały, a tu od 2tyg coraz cieplej, zazdroszczę.
Cytat:
Napisane przez Icannotfly Pokaż wiadomość
Ogarniesz, sporo czasu. [emoji14]



Ja już w sumie gotowa. Poprane, poprasowane, poukładane, nawet torba spakowana (tylko ciuszki dla małej muszę dopakować, bo póki co chcę się nimi nacieszyć w szufladach [emoji23]). Nawet mam już zgrzewkę wody i przekąski do szpitala. [emoji1749]


Tylko tak psychicznie jeszcze niegotowa jestem. [emoji28]
Nawet przekąski już masz? Jesteś mega gotowa [emoji16] muszę męża wysłać po jakieś jedzonko [emoji14]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aga019 jest offline Zgłoś do moderatora