Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy sierpniowe 2019 cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-06-14, 21:15   #2107
Panna Migotka 86
Zadomowienie
 
Avatar Panna Migotka 86
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 495
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez AmnesiaB Pokaż wiadomość

Dziewczyny czu u Was też tyle komarów? U nas w świętokrzyskim chcą zjeść żywcem. Ostatnio poszlam po jakiś Raid czy coś a tu w każdym sklepie puste półki nawet w Rosmanie
O tak, szczególnie w lesie czy blisko wody. Dziś weszłam do lasu na chwile bo chłopaki chcieli mi pokazać jaką miejscówkę znaleźli to po minucie byłam cała oblepiona komarami [emoji33]
Tydzień temu u rodziców w świętokrzyskim to cała chmara latała koło domu, nawet bez krzaków i wody. Masakra to była..,

Cytat:
Napisane przez Merssi Pokaż wiadomość
Hej

Ja miałam dziś wizytę 30+3. Moja córcia waży ok 2300g. Mimo przestrzegania diety cukrzycowej i ciągłego mierzenia cukru mała bardzo szybko rośnie. Najprawdopodobniej będę miała poród wywoływany wcześniej albo cesarkę. Zależy na co się zdecyduje.

Pozdrawiam
Może jeszcze przysypuje z rośnięciem? Grunt ze wszystko pod kontrola jest...

Co do porodu, to do terminu u mnie jeszcze 43 dni, ale ja złapałam stres ze mogę urodzić w każdej chwili. Właśnie torbę do szpitala pakuje. Jedziemy do znajomych ba weekend i torbę spakowana w wersji minimum biorę ze sobą. Tak jak obczajam gdzie najbliższy szpital itp...
Syn urodził się miesiąc wcześniej wiec obawy chyba nie są bezpodstawne. W dodatku dalej mam kaszel, a uporczywy kaszel może powodować skurcze...




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Panna Migotka 86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując