Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy sierpniowe 2019 cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-06-15, 19:01   #2130
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Mnie to tez w pierwszej chwili przerazilo, bo nigdy nie mialam z wszami do czynienia, oprocz tego, ze moja siostra od kogos zalapala w podstawowce i z niej przeszlo na mnie. Sama nigdy nie musialam zwalczac zadnych zyjatek. Kleszcza bym nie tknela i pewnie poszlabym do przychodni, ale tu nie mialam wyjscia. Maz do poniedzialku pracuje od rana do wieczora, po drugie, pewnie by jej z polowe wlosow powyrywal tym gestym grzebieniem a po trzecie, nie chcialam ryzykowac, ze przejdzie do tej pory na mnie albo meza. Mam tylko nadzieje, ze nie przyniesie tego znowu, bo jeszcze 2 tyg szkoly zostaly. Chyba bym sie zalamala. Czasem juz ledwo stoje a z tym robactwem tyle roboty.
Pamietam, ze jak chodzilam do szkoly, to dzieci mialy zakaz przychodzenia dopoki rodzice tego robactwa nie zlikwiduja a tu tego nie ma. Niektore dzieci chodza zawszone a szkola ma zwiazane rece, od znajomej slyszalam, ze jedyne, co moga, to wysylac notatki do rodzicow a jak rodzice maja gdzies, to zadne konsekwencje im nie groza, za to inni maja przechlapane, bo co dziecku glowe wyczyszcza, to znow dzieciak wszy przynosi.

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------



Tutaj to jest niestety powszechne w szkolach a lokalna patologia ma gdzies czyszczenie dziecku glowy.
Moja siostra w przedszolu pracuje i też mówi, ze jak znajda wszy to od razu dzwonia po rodzicow, ale ci czesto nic sobie z tego nie robia i dalej puszczaja dziecko do przedszola. Bidna kilka razy w roku uzywa zapobiegawczo szamponow na wszy, bo tez mowi, ze ja to psychicznie przeraża [emoji14]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując