Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lutówki 2017 ❤ - część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-06-23, 19:00   #2677
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VII

Cytat:
Napisane przez Fantazja_ Pokaż wiadomość
Axn zdrówka!

Shiru kciuki! Będę brać przykład może za jakiś czas

Minula hahhahha udana mała


Dejwo śpi a ja obiad kończę. Jestem w szoku bo w ciąg u 2 dni nauczył się nagle sporo słów:O np. Wyciąga noz ze zmywarki i mówi "nóć"...potem klucz z drzwi i "kluć"...sciaga majtki i mówi "majty"...zamyka książę i mówi "koniec" albo otwiera i "mama citać" ...wiem, że sporo z Waszych już ładnie mówi ale u nas szło jak po grudzie i chyba coś się odblokowalo..nie było źle ale nabrał tempa
Brawo!
Cytat:
Napisane przez sonia_n Pokaż wiadomość
Natchnęłas mnie... w piątek zrobiliśmy w końcu Kacprowi pokoj. Złożyliśmy łóżko - po pierwszej nocy myślałam ze jakieś ferelne bo tak skrzypiało — a po prostu zapomnieliśmy przymocować odpowiednio stelaż ;D
Ale wracając do sedna sprawy ... piątkowa noc to była pierwsza w nowym pokoju i w nowym łóżku. Zasnął 30 min później niż zazwyczaj bo o 22. Potem budził się tak co dwie - trzy godz. O 5 wzięłam go już chyba do nas. Ale wczoraj byka już tylko jedna krótka pobudka o 2 i pitem o 5:30 - tez wzięłam do nas i dopiero o 6:30 kp. Jest nadzieja. Ale szczerze to mi trochę smutno ze nie ma jego ciałka obok.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------





To teraz już lawinowo. Nawet noe będziesz wiedziała skąd zna niektóre słowa hehe. I trzeba bardzo uważać na to co mówicie [emoji14] u nas moja mama często mówi „o Jezu” i Kacper to teraz często powtarza hehe komicznie to brzmi


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
I kolejny miniaukces


Mi nadal jest smutno a Maciuś od ok lutego w swoim pokoju... Biorę go sobie czasem

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując