Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kwietniówki 2019 - cz.4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-06-24, 20:40   #4545
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
Teoria teoria, a w praktyce to roznie bywa

Eh... Za 2 tygodnie mam chrzciny i jakos malo ogarnieta w tempacie jestem ale zaczynam sie bac, ze jednak babka mi terminu w lokalu nie zarezerwowala... Pisalam jej sms ale zero odp bo nadal nie wiem co i jak, jaka cena itd. Jutro zadzwonie :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzwoń, dzwoń! Ja podpisałam umowę na lokal, ale nie mam jeszcze na 100% u ksiedza ogarnięte, także odwrotnie [emoji16] I mam dylematy zwiazane z menu [emoji16] Krem z białych warzyw i rosół czy krem pomidorowy? [emoji16]
Cytat:
Napisane przez Justi8822 Pokaż wiadomość
Dobry wieczór!

Młody właśnie zasnął, a ja zaraz biorę się za sprzątanie. Dziś kończymy 3 miesiące <3 ulubiona aktywność to pchanie rąk do buzi xd dziś byliśmy za zakupach w galerii, dziecko grzecznie patrzylo a potem zasnelo. Tylko jak mieliśmy już wyjeżdżać to musiałam karmić w aucie bo nam zeszło z 2,5 h i nie wytrzymał [emoji14] ale jest kochany, pospi, pobawi się, na rękach też lubi być i marudzi jak się go odkłada ale taki fajny czas jest teraz a początki nie były łatwe! Także wytrwałości tym którzy mierzą się jeszcze z kolkami i innymi sprawami, będzie lepiej

Ja tam myślę że wszystkim trzeba mieć trochę rozsądku i intuicji. Trzeba patrzec na dziecka potrzeby, wczuć się w jego sytuację, zrozumieć jego emocje ale nie dać sobie wejść na głowę, tylko trzymać się jakiś zasad. A w praktyce się okaże jak to wyjdzie [emoji14]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czekam na te magiczne 3 miesiące [emoji7]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując